literatura | publicystyka

Miss of Poland on wheelchair – vote! :)

Hello my dears!

This post will be untypical, but it’s something really important for me and I hope You will write it to the end.

Some times ago I found on the web information about „Miss of the Poland on wheelchair”. I thought: why not? And decided to take a part.

Actually takes vote. The first ten will go to the final. And won week trip with course of make-up, photo shoots etc…

And now why I write about it: vote is for internet users! So if You think I should be in this first ten, please, click on the link below and vote for me. Of course see also other candidates.

Everybody can vote once a day, so I made a event on Facebook, where I’m writing every day that You can vote repeat. If You want – join! I’ll be very happy!


Witajcie kochani!
Ten post będzie dość nietypowy, ale mam nadzieję, że zechcecie doczytać go do końca, bo jest dla mnie naprawdę ważny.
Jakiś czas temu znalazłam informację o pierwszych wyborach Miss Polski na wózkach. Nie wiele myśląc… Zgłosiłam się. Liczy się przecież dobra zabawa!
Teraz rozpoczęło się głosowanie i walka o głosy przybiera coraz bardziej szaloną postać. Choć początkowo nie wierzyłam w swoje szanse i podchodziłam do tego jak do zwykłej zabawy, tak teraz, widząc jakie mam wsparcie i słysząc od ludzi, że to ja mam wygrać – przyznaję, zaczęłam się starać.
Zresztą: pierwsza dziesiątka przechodzi do drugiego etapu. Tygodniowy wyjazd, sesje zdjęciowe, warsztaty dotyczące makijażu czy wizerunku… Która dziewczyna by nie chciała przeżyć takiej przygody? 🙂
Tu jednak jest haczyk dla którego piszę tę notkę. Pierwszą dziesiątkę wybierają… Internauci. Dlatego chciałabym Was gorąco zachęcić do przejrzenia kandydatek i oddania swojego głosu. Jeśli uważacie, że zasługuję na ten tytuł – pomóżcie. To tylko jedno kliknięcie 😉
Ach, i co jeszcze ważne: głosować można RAZ DZIENNIE (czyli codziennie).
Dla zapominalskich bądź zabieganych utworzyłam wydarzenie na Facebooku. Codziennie przypominam tam o głosowaniu, więc wystarczy się zapisać i na pewno wybory nikomu nie umkną.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *