niepełnosprawność,  stylizacje | makijaż

It’s my time! – pokaz mody we Wrocławiu

To Twój czas, wykorzystaj go, drugiej szansy nie będzie! Tą prostą zasadą kieruję się przez całe życie. To mój swoisty sposób na sukces – pełna świadomość, że życia nie da się powtórzyć. Jednak hasło „It’s my time” nie jest przeze mnie zarezerwowane. Coraz więcej osób żyje ze świadomością, że warto być tu i teraz. I to właśnie oni, ludzie świadomi swojej siły, tworzą pokaz mody „It’s my time” we Wrocławiu, na który otrzymała zaproszenie i z którego wkrótce zdam Ci pełną relację.

To już piąta edycja projektu „It’s my time”, którego celem jest połączenie na wybiegu modelek i modeli pełnosprawnych oraz tych z niepełnosprawnościami. Żyjemy w różnorodnym społeczeństwie i świat mody zaczyna to dostrzegać. Nie tylko modelki o różnych kształtach, ale też modelki z różnymi niepełnosprawnościami coraz częściej pojawiają się na wybiegach, a to dzięki zmianie myśleniowej, która zachodzi w społeczeństwie. Każdy z nas ma prawo czuć się pięknie. Jako fotomodelka z niepełnosprawnością ruchową zmagam się z różnymi barierami, ale nie przeszkodziły mi one w zostaniu twarzą kampanii bieliźnianej Panache Lingerie czy wystąpieniu w reklamie Orange. Świat się zmienia i jesteśmy w dobrym momencie dziejów, by móc śmiało wykrzyknąć: to właśnie mój czas!

It’s my time – 22.09.2019, Wrocław

Głównym tematem nadchodzącej edycji jest świat baśni. Projektantka Magdalena Nikiel przygotowała stroje dla dwudziestu modelek i modeli, które przeniosą nas do krainy wyobraźni. Co zobaczymy na wybiegu?

Nie wiem i nie mogę się doczekać. Już 22. września, w sobotę, w podwrocławskim studio ATM przeniesiemy się do równoległych wymiarów. Odkryjemy modę na nowo i poznamy ludzi, którzy wiedzą, że to właśnie ich czas. Ja tam będę – w roli blogerki i influencerki, specjalnie dla Ciebie przygotuję relację z tego wydarzenia. Będzie dostępna na Facebook’u i Instagramie, by idea projektu mogła pójść w świat.

A jeśli masz ochotę wziąć udział w wydarzeniu – zajrzyj na Fanpage projektu It’s my time, znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące biletów.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Skip to content