Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Ambasadorka

— Projekty, które wspieram z całego serca, w które wierzę i których mam przyjemność być ambasadorką.

Fundusz stypendialny "Różnorodność w IT"

Fundusz stypendialny „Różnorodność w IT” został stworzony w Future Collars dla osób z grup marginalizowanych i zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. Oznacza to, że możesz starać się o stypendium, jeśli jesteś na przykład osobą z niepełnosprawnością, samotną matką, osobą, która straciła pracę w wyniku robotyzacji, osobą starszą, uchodźcą, przedstawicielem LGBTQ+ i tak dalej… Wykluczenie ma wiele twarzy! Celem Funduszu „Różnorodność w IT” jest wyrównywanie szans i zapewnianie równego dostępu do wiedzy i rozwoju osobom, które z przyczyn od nich niezależnych często nie mogą sobie pozwolić na opłacenie drogiego szkolenia…

DigitalEU - projekt komunikacyjny Komisji Europejskiej

Projekt komunikacyjny zajmujący się informowaniem  o transformacji cyfrowej, nowych technologiach, bezpieczeństwie w sieci i związanej z tym legislacji. Projekt ten jest pilotowany przez DG CNECT i dąży do stworzenia wspólnoty osób zainteresowanych tą tematyką, piszących o niej i prowadzących własne kanały informacyjne, dedykowane technologiom profile w mediach społecznościowych, blogi, podcasty itd. 

Jako DigitalEU Ambassador otrzymuję wsparcie merytoryczne, dostęp do ekspertów unijnych, dokumentów, dedykowanych briefingów i spotkań. Wszystkimi ciekawymi i ważnymi informacjami będę się dzielić ze swoimi odbiorcami za pomocą mediów społecznościowych, a także w swojej pracy dziennikarskiej, dostarczając Polakom lepsze i ciekawsze treści.

Woman Update - wyjdź poza ramy!

Woman Update to kampania, która ma na celu zachęcenie kobiet do przebranżowienia się – wyjścia poza swoje ramy.

Technologia jest tu i teraz. KAŻDA kobieta ma szansę na zdobycie kompetencji cyfrowych — nie ma znaczenia doświadczenie czy wiek, a nawet… epoka. Kampania ma pokazać, że kluczem do bezpiecznej przyszłości, stabilnej pracy czy dobrych zarobków jest ciągły rozwój i zdobywanie nowych umiejętności.

W ramach projektu powstał poradnik dotyczący przebranżowienia, seria webinarów, baza wiedzy, a także raport „Tytanki pracy. Kobiety na rynku pracy w dobie cyfrowej transformacji”.

Masz pytania? Chcesz ze mną współpracować? Masz dla mnie zlecenie? A może chcesz po prostu przybić piątkę?

Skip to content