literatura | publicystyka

eBuka 2013

Gdy mniej-więcej rok temu zakładałam “Rozkosze Umysłu” nie sądziłam, że blogosfera mnie wciągnie. Planowałam, że blog będzie mi służyć wyłącznie w celach reklamowych, informacyjnych: co nowego napisałam, gdzie się pojawiłam itd. Z czasem jednak zaczęły się tu pojawiać moje pierwsze notki “o wszystkim i niczym”. Co robię, co słychać, co myślę.

Przyznaję, że blogowanie mnie wciągnęło. Zyskałam nowych Czytelników. Nie sądziłam, że moje posty-recenzje czy felietony będą tak chętnie udostępniane w różnych miejscach w sieci. W możliwości wyrażania swojej opinii jest jakaś magia. Niewyjaśniona – gdy ktoś mnie pyta czemu bloguje, nie potrafię odpowiedzieć tak, by osoba, która nie ma z tym do czynienia, naprawdę zrozumiała. Trzeba samemu spróbować.

Tak, wciągnęło mnie. I całkiem niedawno odkryłam w sieci konkurs na książkowego bloga roku. Nie byłam pewna, czy blog prowadzony przez pisarkę, ale jednak poruszający różną tematykę, pasuje do tej kategorii. Zgłosiłam, prosząc Organizatorów by sami uznali, czy wpisuję się w ich wizję konkursu. Na szczęście – tak, udało się!

Dzisiejsza notka jest krótka i już przechodzę do meritum: blogowanie stało się moją pasją, ale duże znaczenie ma to, czy jest dla kogo blogować, czy się jest docenianym. Wasze komentarze udowadniają mi, że mój sposób na wyrażanie często kontrowersyjnych poglądów – sprawdza się.

Teraz więc mam prośbę – jeśli uważacie, że zasługuje na ten tytuł i chcielibyście wesprzeć “Rozkosze Umysłu” – nic prostszego! Aby zagłosować, wystarczy wysłać mail na adres ebuka@duzeka.pl w tytule wpisując nazwę: “Rozkosze umysłu, oficjalny blog Sylwii Błach” 


Będę wdzięczna za wsparcie! Przy okazji zachęcam do zapoznania się z całą listą blogów biorących udział w wyborach – LINK. Ja odkryłam tam kilka perełek.

Na dziś to tyle. Przez długi weekend narobiłam sobie trochę zaległości, ale ostatnich dni bym nie zamieniła na żadne inne. Dawno nie miałam okazji by tak zwolnić: jezioro, materac, słoneczko i relaks… Lub jak kto woli: plażing, leżing, smażing ;D Lubię to!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content