literatura | publicystyka

#Insta2015 – podsumowanie (w kwadracie)

Ostatni raz w tym roku spoglądam wstecz – na rok 2015-ty. Co ciekawego w którym miesiącu się działo?
STYCZEŃ
To przede wszystkim czas wytężonej pracy, kawy w nadmiarze, prób pogodzenia pisania z programowaniem (i egzaminami na uczelni). W ramach szaleństwa – styczeń to także mój pierwszy casting.
LUTY
Spotkanie autorskie w Kórniku, koty z kosmosu i najlepsze walentynki ever – “Pingwiny z Madagaskaru”, prywatny Kowalski oraz najpiękniejsze róże jakie w życiu widziałam.
MARZEC
W marcu jak w garcu, czyli gorąco od wydarzeń! Skończyłam pisać “Syndrom Riddocha”, wzięłam udział w MSI Dragon University jako prelegentka, wybrałam się na koncert Symphonica i ogarnęłam wydarzenie Aktywna Kobieta na Uniwersytecie Ekonomicznym.
KWIECIEŃ
Kwiecień spędzałam przy sprawach organizacyjnych pokazu mody Agnieszki Jaworskiej (w trakcie którego miałam także przyjemność pojawić się na wybiegu). W wolnym czasie – dokształcałam się – certyfikat znajomości Tizen Samsung jest mój! Ach, i zakwitły pierwsze bratki!
MAJ
Maj to cudowna majówka nad ukochanym polskim morzem, szaleństwo w pracy związane z udziałem Jedynej Takiej Drużyny w biegu Wings for Life World Run, spacery wśród zbóż i otwarcie wystawy pokonkursowej w Arboretum Kórnickim.
CZERWIEC
W czerwcu po raz pierwszy spotkałam Katarzynę Bondę, bawiłam się Oculusem tworząc grę na niego, szalałam z ukochaną Perfectamente przy sesjach zdjęciowych i poczułam się jak dziecko, gdy w galerii handlowej wpadłam na wystawę najbardziej kultowych samochodów z filmów!
LIPIEC
Spacer po poznańskim zoo i… Warszawa! Ten miesiąc zdominowały wybory Miss Polski na Wózku. Warsztaty Miss dały mi w kość, ale przygoda była to wspaniała. Cudownie współorganizować coś tak ważnego! A to, co przy okazji zwiedziłam – to moje 😉
SIERPIEŃ
Wiedeń, Wenecja, Rzym, Mediolan, Norymberga, a na koniec miesiąca – Polcon w Poznaniu. To mój ulubiony miesiąc w tym podsumowaniu!
WRZESIEŃ
Czyli: weselicho w Opolu, jubileuszowy koncert Lady Pank w Poznaniu, spotkania z przyjaciółmi i… Kołobrzeg – kolejne wymarzone miasto nadmorskie – odhaczone!
PAŹDZIERNIK
Miesiącem pierwszych razy: Kfason – festiwal horroru – po raz pierwszy, Granda – festiwal kryminału – po raz pierwszy i RestaurantWeek – po raz pierwszy! A w wolnym czasie – grzybobranie.
LISTOPAD
W listopadzie mogłam odetchnąć – spotkania z bliskimi przeplatały się z lekkimi wydarzeniami: imprezą Fashion For You czy wykładami na targach pracy.
GRUDZIEŃ
A jak grudzień to… święta? Też, ale to nie tylko! Gala Finałowa konkursu Człowiek bez Barier (czyli Warszawa po raz drugi), spotkanie blogerek dzięki Półwiejska_2 i premiera nowej książki – “Trzy lata strachu”. Hell yeah!
TO BYŁ DOBRY ROK!
Chcesz obejrzeć więcej? Wpadnij na mój insta: https://www.instagram.com/vamppiv/

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

shares
Skip to content