niepełnosprawność,  stylizacje | makijaż

It’s my time! – pokaz mody we Wrocławiu

To Twój czas, wykorzystaj go, drugiej szansy nie będzie! Tą prostą zasadą kieruję się przez całe życie. To mój swoisty sposób na sukces – pełna świadomość, że życia nie da się powtórzyć. Jednak hasło “It’s my time” nie jest przeze mnie zarezerwowane. Coraz więcej osób żyje ze świadomością, że warto być tu i teraz. I to właśnie oni, ludzie świadomi swojej siły, tworzą pokaz mody “It’s my time” we Wrocławiu, na który otrzymała zaproszenie i z którego wkrótce zdam Ci pełną relację.

To już piąta edycja projektu “It’s my time”, którego celem jest połączenie na wybiegu modelek i modeli pełnosprawnych oraz tych z niepełnosprawnościami. Żyjemy w różnorodnym społeczeństwie i świat mody zaczyna to dostrzegać. Nie tylko modelki o różnych kształtach, ale też modelki z różnymi niepełnosprawnościami coraz częściej pojawiają się na wybiegach, a to dzięki zmianie myśleniowej, która zachodzi w społeczeństwie. Każdy z nas ma prawo czuć się pięknie. Jako fotomodelka z niepełnosprawnością ruchową zmagam się z różnymi barierami, ale nie przeszkodziły mi one w zostaniu twarzą kampanii bieliźnianej Panache Lingerie czy wystąpieniu w reklamie Orange. Świat się zmienia i jesteśmy w dobrym momencie dziejów, by móc śmiało wykrzyknąć: to właśnie mój czas!

It’s my time – 22.09.2019, Wrocław

Głównym tematem nadchodzącej edycji jest świat baśni. Projektantka Magdalena Nikiel przygotowała stroje dla dwudziestu modelek i modeli, które przeniosą nas do krainy wyobraźni. Co zobaczymy na wybiegu?

Nie wiem i nie mogę się doczekać. Już 22. września, w sobotę, w podwrocławskim studio ATM przeniesiemy się do równoległych wymiarów. Odkryjemy modę na nowo i poznamy ludzi, którzy wiedzą, że to właśnie ich czas. Ja tam będę – w roli blogerki i influencerki, specjalnie dla Ciebie przygotuję relację z tego wydarzenia. Będzie dostępna na Facebook’u i Instagramie, by idea projektu mogła pójść w świat.

A jeśli masz ochotę wziąć udział w wydarzeniu – zajrzyj na Fanpage projektu It’s my time, znajdziesz tam wszystkie informacje dotyczące biletów.

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content