Szkolenia i konferencje

Jak szkolę innych?

Bez wiedzy i rozwoju człowiek umiera. Uwielbiam dzielić się wiedzą z innymi - zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Prowadzę warsztaty, szkolenia i wykłady, zarówno online, jak i na żywo.

Czego możesz
się ode mnie
nauczyć?

HTML i CSS

...czyli jak zrobić stronę www! Uczyłam różnorodne grupy, od kilkunastoosobowych po kilkutysięczne! Celem warsztatów zawsze jest stworzenie swojej pierwszej prostej strony wizytówki.

WordPress dla każdego!

Wiele stron w Internecie stoi na WordPressie - moja też! WordPress to CMS czyli system zarządzania treścią, dzięki któremu w łatwy sposób można zrobić stronę www lub sklep.

Unity3D i gry komputerowe

Moją inżynierkę napisałam w Unity3D - silniku do tworzenia gier. Gry komputerowe kochałam od najmłodszych lat i gdy rozpoczęłam studia informatyczne, wiedziałam, że chcę tworzyć gry i uczyć tego innych.

Social media

Facebook, Instagram, TikTok, Twitter - w gąszczach social mediów można zabłądzić! Niestety, nikt z nas nie może ignorować jej siły. Czy to masz stronę www, czy tworzysz grę, a może kreujesz markę osobistą - potrzebujesz ich.

Inne technologie

Na studiach doktoranckich prowadziłam zajęcia z DirectX 11, na konferencjach miałam wykłady o sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości czy dostępności gier dla osób z niepełnosprawnościami. Żadnego tematu się nie boję!

Możliwość dzielenia się wiedzą to największa radość

Najciekawsze warsztaty i wykłady,
które prowadziłam:

Na zlecenie Future Collars (dawniej: Coderstrust) prowadziłam trzymiesięczny bootcamp programistyczny, w trakcie którego kursantki przebranżawiały się w kierunku tworzenia stron www z wykorzystaniem WordPressa. 

Na terenie Politechniki Warszawskiej, we współpracy z Future Collars prowadziłam warsztaty z tworzenia stron www z wykorzystaniem HTML i CSS. Przedstawiłam teorię, a następnie uczestnicy mogli zrobić swoją pierwszą stronę-wizytówkę.

W trakcie MSI Dragon University 2015 prezentowałam studentom Politechniki Poznańskiej silnik do tworzenia gier Unity3D.

Przeprowadziłam dwudniowe warsztaty dla kobiet 50+, w trakcie których wyjaśniałam do czego służą social media i jak osiągnąć w nich sukces.

W trakcie Nocy Naukowców, wraz z kołem naukowym Ruchu Projektantów Gier, poprowadziliśmy warsztaty praktyczne z wirtualnej rzeczywistości. Dzieci miały okazję zrobić własne okulary VR i przenieść się do wirtualnej rzeczywistości!

W trakcie hackatonu Hacktoberfest 2018 miałam przyjemność podzielić się swoją wiedzą o podstawach sztucznej inteligencji.

W trakcie studiów doktoranckich przez jeden semestr prowadziłam zajęcia warsztatowe z grafiki komputerowej, skupiając się na programowaniu w C++ i DirectX11.

Zrób własne okulary VR – warsztaty dla dzieci i młodzieży!

Ostatnio często mam przyjemność współpracować z dziećmi. Czy to w trakcie konkursu matematycznego Kings, gdzie opowiadałam jak się tworzy gry czy w Dzień Ojca zorganizowany na Madalinie. Nic dziwnego – zarówno premiera mojej książki „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”, jak i działalność propagująca programowanie wpłynęły na częstsze kontakty z tymi, którzy za kilkanaście lat będą decydować o wyglądzie świata.

Sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i uczenie głębokie dla laików!

O czym myślisz słysząc o sztucznej inteligencji? Sądzisz, że to gadanie szaleńców bądź odległa przyszłość? Gdy kolejna firma wypuszcza sprzęt elektroniczny ze sztuczną inteligencją dziwisz się, bo SI znasz tylko z filmów science-fiction? Wbrew temu, że społeczeństwo kojarzy sztuczną inteligencję z buntem maszyn, ona jest wokół nas i wpływa na wiele aspektów naszego życia. O tym co to jest sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe i głębokie uczenie miałam przyjemność opowiedzieć w trakcie wydarzenia dla programistów – Hacktoberfest w Poznaniu. Jeśli chcesz zrozumieć podstawy sztucznej inteligencji i poznać jej definicję – czytaj dalej!

Warsztaty, szkolenia, wykłady, bootcampy

Zorganizuję dokładnie to, czego potrzebujesz. Odezwij się do mnie, a porozmawiamy o warsztatach programistycznych, bootcampach technologicznych i szkoleniach z social mediów. Nieważne, czy mowa o tworzeniu gier czy robieniu stron www - zaproponuję szkolenie szyte na miarę.
Skip to content