Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Napisz do mnie

Interesują Cię polscy pisarze horroru? Chcesz wiedzieć więcej o stylizacjach modowych? Organizujesz ciekawe spotkanie motywacyjne? Masz dla mnie propozycję biznesową, a może po prostu chcesz przybić piątkę? Skorzystaj z formularza!

Możesz też napisać maila:

Dziękuję Ci za Twój czas i chęć skontaktowania się ze mną. Z uwagi na otrzymywanie dużej liczby wiadomości (staram się odpisywać na wszystkie), czas odpowiedzi może mi zająć do dwóch tygodni. Jeśli w tym czasie nie odpiszę, proszę, napisz  jeszcze raz.

Znajdź mnie na mediach społecznościowych:

    Sylwia Błach – pisarka książek grozy, horroru i opowieści dla dzieci. Autorka książki „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory” – leksykonu istot fantastycznych dla dzieci w wieku 7+. Autorka książki horror postapokaliptyczny „Lepszego świata nie będzie” z cyklu „Syndrom Riddocha”. Sylwia Błach jest pisarką horroru z Polski, publikującą w języku polskim w antologiach horroru i magazynach grozy. Na podstawie jej opowiadań powstały audiobooki literackie wydane przez Audiotekę i nie tylko. Teksty Sylwii Błach tłumaczone były na język czeski. Publikowała w czeskich antologiach horroru. Sylwia Błach jest też programistką. Unity3D to technologia do tworzenia gier, która nie ma przed nią tajemnic. Wieloletnie doświadczenie w programowaniu, a także w nauczaniu innych programowania, skutkuje szerokim zakresem umiejętności. Sylwia Błach tworzy strony w technologii WordPress. Szukasz twórcy stron www? Napisz. Specjalizuje się także w mediach społecznościowych i prowadzi konsultacje dotyczące rozwoju profilu. Sylwia Błach to modelka, wzięła udział w kampanii społecznej „Pełnosprawni w miłości” Avalon. Prawdopodobnie jako pierwsza osoba na wózku w Polsce wystąpiła w teleturnieju „Milionerzy”. Modelka z niepełnosprawnością ruchową. Występowała w reklamch i organizowała pokazy mody pracując w Butterfly Agency Models.

    Skip to content