literatura | publicystyka

LunaMarket.pl – sklep fantasy&gothic

lunamarket.pl gothic fantasy
Praktycznie od czasów gimnazjum obracam się w kręgach gotyckich. Początkowo zafascynowana byłam stylem classic goth, w liceum obudziła się we mnie miłość do vampire goth. Potem przyszedł czas na szersze inspiracje: krążyłam od pastel gotha do nu gotha, dostrzegałam piękno w cyber gotyku i zachłysnęłam się fetish gothem. Przebłyski mrocznego romantyzmu i miłość do czerni ciągle definiują mój sposób ubierania, choć nie jestem już tak mocno zakręcona na punkcie spełniania wymogów stawianych poszczególnym z odłamów gotyku. Nadal jednak inspiruje mnie.

gotycka biżuteria srebrna
Dziś chciałabym zaprezentować Wam sklep, który silnie czerpie z mrocznych, gotyckich trendów i świata fantasy. LunaMarket.pl to sklep, w którym znajdziecie wszystko to, czego mroczna dusza może zapragnąć – od przepięknej biżuterii, przez świece i akcesoria do domu (wycieraczki! kalendarze!), aż po meble. LunaMarket.pl to także przedmioty magiczne – karty do tarota czy łapacze snów. Zresztą: zobaczcie sami!
gotyckie ozdoby do domu
LunaMarket.pl to nie tylko zwykły sklep: to także miejsce, w którym znajdziemy prace inspirowane twórczością najważniejszych gotyckich graficzek. Wśród nich Anne Stokes, Lisa Parker czy uwielbiana przeze mnie Victoria Frances.
LunaMarket sklep gotycki
Intrygujące są także figurki, z których LunaMarket.pl słynie. Utrzymane w klimatach fantasy figury przedstawiające smoki, czaszki czy kruki to charakterystyczny element oferty tego sklepu. Doskonale sprawdzą się jako prezent dla fana stylistyki fantasy czy kogoś, kto szuka oryginalnych dodatków do wnętrza.
figurki fantasy smok
Przejrzenie całej oferty LunaMarket.pl może zająć kilka dni, jednak warto zagłębić się w temat, ponieważ można znaleźć całą masę perełek. A na koniec, z okazji zbliżających się Walentynek, kilka pomysłów na uczynienie tego dnia bardziej magicznym: wampirze kadzidełka, tajemnicze maski czy romantyczne czarne róże.
gadżety na walentynki
To i wiele więcej znajdziecie na stronie LunaMarket.pl – serdecznie zapraszamy!
post sponsorowany

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content