stylizacje | makijaż

make up#20 – Sexy color, double line – easy tutorial!

Today I have for You tutorial for really fast eye make up. If You haven’t a lot of time to do make up, try this one! I used red eyeshadow, but You can experiment with colors. The most important is the way how to put them on eyelip. Let’s do it!

Dziś mam dla Was tutorial na bardzo prosty i szybki (wiem, że na taki nie wygląda) makijaż oka. Wystarczą dwie minuty by go wykonać. Ja użyłam czerwonego cienia, ale możecie eksperymentować z każdym kolorem, jaki przyjdzie Wam do głowy. Istotny jest tylko sposób ich nakładania. Do dzieła!

First put eyeshadows base. I used base from Avon (here is review: blog o modzie i stylizacjach z inspiracjami z Poznania)
Najpierw nałóż bazę pod cienie. Ja użyłam bazy z Avonu, którą recenzowałam jakiś czas temu (tutaj:  blog o modzie i stylizacjach z inspiracjami z Poznania)

Next put beige eyeshadow on move eyelip.
Następnie nałóż beżowy cień na całą ruchomą powiekę.

Red eyeshadow goes in break. I used it a little, so I get color of brick. I used eyeshadows from Inglot.
W załamanie powieki nakładamy czerwony cień. Użyłam go odrobinę i mocno roztarłam, dzięki czemu zyskałam kolor ceglasty. Tradycyjnie używam cieni z Inglot.

Double line is the hardest part of this make up, but if You get practice, You discover that’s really easy and effective! Here really important is to have sharpened pencil. I bought new eyepencil from Avon, it’s “self-sharpening”. I really love it, now my lines always will be perfect!
Podwójna linia jest najtrudniejszym elementem tego makijażu, ale jeśli trochę poćwiczysz, dasz radę! Wygląda naprawdę efektownie! Najważniejsze jest by mieć dobrze naostrzoną kredkę. Ostatnio zainwestowałam w najnowszy produkt Avonu. Nie dość, że wysuwana, to jeszcze samoostrząca! Jestem zakochana! Od tej pory moje linie zawsze będą idealne.

Paint Your lashes (mascara from Essence) and… that’s all! Easy? 🙂
Pomaluj rzęsy (ja używam tuszu od Essence) i to wszystko! Prosty i efektowny, co nie? 😀

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content