literatura | publicystyka

Miss of Poland on wheelchair – vote! :)

Hello my dears!

This post will be untypical, but it’s something really important for me and I hope You will write it to the end.

Some times ago I found on the web information about “Miss of the Poland on wheelchair”. I thought: why not? And decided to take a part.

Actually takes vote. The first ten will go to the final. And won week trip with course of make-up, photo shoots etc…

And now why I write about it: vote is for internet users! So if You think I should be in this first ten, please, click on the link below and vote for me. Of course see also other candidates.

Everybody can vote once a day, so I made a event on Facebook, where I’m writing every day that You can vote repeat. If You want – join! I’ll be very happy!


HERE YOU CAN VOTE
Witajcie kochani!
Ten post będzie dość nietypowy, ale mam nadzieję, że zechcecie doczytać go do końca, bo jest dla mnie naprawdę ważny.
Jakiś czas temu znalazłam informację o pierwszych wyborach Miss Polski na wózkach. Nie wiele myśląc… Zgłosiłam się. Liczy się przecież dobra zabawa!
Teraz rozpoczęło się głosowanie i walka o głosy przybiera coraz bardziej szaloną postać. Choć początkowo nie wierzyłam w swoje szanse i podchodziłam do tego jak do zwykłej zabawy, tak teraz, widząc jakie mam wsparcie i słysząc od ludzi, że to ja mam wygrać – przyznaję, zaczęłam się starać.
Zresztą: pierwsza dziesiątka przechodzi do drugiego etapu. Tygodniowy wyjazd, sesje zdjęciowe, warsztaty dotyczące makijażu czy wizerunku… Która dziewczyna by nie chciała przeżyć takiej przygody? 🙂
Tu jednak jest haczyk dla którego piszę tę notkę. Pierwszą dziesiątkę wybierają… Internauci. Dlatego chciałabym Was gorąco zachęcić do przejrzenia kandydatek i oddania swojego głosu. Jeśli uważacie, że zasługuję na ten tytuł – pomóżcie. To tylko jedno kliknięcie 😉
Ach, i co jeszcze ważne: głosować można RAZ DZIENNIE (czyli codziennie).
Dla zapominalskich bądź zabieganych utworzyłam wydarzenie na Facebooku. Codziennie przypominam tam o głosowaniu, więc wystarczy się zapisać i na pewno wybory nikomu nie umkną.
TUTAJ GŁOSUJESZ!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content