literatura | publicystyka

Miss Polski na wózku 2014 – głosujemy!

Rok temu udało mi się znaleźć w pierwszej dwudziestce (co niestety nie dało miejsca w finale). W tym roku – ciągle wierzę, że będzie lepiej. By jednak się udało – potrzebuję Waszej pomocy!

Moi mili, głosowanie na Miss Polski na wózku 2014 zostało rozpoczęte! Tydzień temu otwarto linie sms-owe, a co za tym idzie – szaleństwo wystartowało.

Mnóstwo pięknych kobiet próbuje wygrać (kilka brzydkich też się stara) – do finału jednak przejdzie tylko pierwsza dwunastka (dziesiątka według widzów plus dwie dziewczyny wybrane przez jury). Na tę chwilę jestem blisko pięćdziesiątej pozycji, ale ciągle, krok po kroku, staram się zajść wyżej.

Jeśli uważacie, że moja osoba zasługuje na ten tytuł – pomóżcie! Pamiętajmy, że to przede wszystkim wybory najpiękniejszej, dlatego wierzę, że nawet jeśli nie ja, to do pierwszej dziesiątki trafią dziewczyny, których uroda powala na kolana. Jeśli uważacie, że moja słodka mordka się nadaje – pomóżcie!

Aby oddać głos wystarczy wysłać sms o treści TC.JEDYNA.55 na numer 72068. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem: http://jedyna-taka.pl/miss,55,sylwia-blach.html

Każdego kto chciałby mi dodatkowo pomóc bardzo proszę o wsparcie w postaci udostępniania informacji o mojej kandydaturze. Zróbmy hałas, bez tego nie da rady!

TUTAJ znajdziecie świetny artykuł na temat mojej kandydatury.
Natomiast TUTAJ – wydarzenie na fejsie, na którym przypominam o codziennym głosowaniu 😉

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content