Pisarka

Jestem autorką pięciu książek i licznych opowiadań publikowanych w czasopismach oraz antologiach. Teksty mojego autorstwa publikowane były w języku polskim, czeskim i angielskim. Piszę powieści grozy, horrory, thrillery i książki dla dzieci, lecz  nie lubię zamykać się w sztywnych gatunkowych ramach. Wierzę, że dobra książka broni się sama.

programistka

Od początku swojej kariery zawodowej związałam przyszłość z grami komputerowymi, ale życie pokazało mi, że nie warto się ograniczać. Rozwijam się w kierunku tworzenia aplikacji użytkowych z wykorzystanie technologii Unity3D. W pracy tworzymy zaawansowany symulator urządzania wnętrz. Po godzinach razem z partnerem tworzymy strony www. Zajmuję się też szkoleniem innych osób z takich dziedzin jak programowanie, HTML, CSS, WordPress, a także prowadziłam zajęcia dla dzieci dotyczące gier i sztucznej rzeczywistości. Na blogu piszę o nowinkach technologicznych.

Potrzebujesz stronę www? Sklep? A może szukasz szkoleniowca?

Blogerka, modelka, influencerka

Bloguję od 2012 roku i jest to moje hobby. Blogowanie sprawiło, że zaczęłam interesować się marketingiem, a także mediami społecznościowymi. Jestem aktywną użytkowniczką Instagrama, lubię też pozować do zdjęć. Piszę o modzie, która jest moim hobby, o technologii, a także często dzielę się swoimi przemyśleniami. Przeprowadzam wywiady z ciekawymi ludźmi i dzielę się poradami dotyczącymi organizacji czasu, pracy na kwarantannie czy samoakceptacji. Nie można się u mnie nudzić!

znowu w życiu coś mi wyszło

Okładka Harper's Bazaar

Zostałam wybrana jedną z kobiet wprawiających inne kobiety w ruch przez kultowy magazyn o modzie Harper's Bazaar i trafiłam na czwartą okładkę ich ostatniego polskiego wydania!

Ogólnoświatowa kampania

Jako jedna z sześciu najbardziej inspirujących kobiet na świecie wzięłam udział w kampanii bieliźnianej Modelled by Role Models Nowy Wymiar Piękna Panache Lingerie. Doceniono te kobiety, które swoimi pasjami zarażają inne do działania.

Zwierz sceniczny

Uwielbiam występować przed innymi - regularnie prowadzę warsztaty, szkolenia czy inne wystąpienia. Pojawiłam się między innymi na wydarzeniu "Women's talks - ODWAGI", Nocy Naukowców, konferencji Digital Promise dotyczącej zatrudnienia osób z niepełnosprawnością i wielu innych.

Coś dla ucha - audiobooki

W 2020 spełniło się moje kolejne literackie marzenie - moje opowiadania i powieści zaczęły pojawiać się w formie audiobooków. Nawiązałam współpracę z Audioteką i coraz więcej moich tekstów staje się dostępnych w formacie do słuchania.

Lista Mocy

Lista Mocy to projekt Fundacja Integracja. W specjalnie przygotowanej książce umieszczono sylwetki stu najbardziej wpływowych polek i polaków z niepełnosprawnością. Wśród nich znalazłam się i ja.

Nie tylko książki

Regularnie publikuję w magazynach, mam swoją własną rubrykę w czasopiśmie "Integracja", w którym piszę o problemach osób z niepełnosprawnością, a także w magazynie "Moda w Polsce", gdzie piszę o technologii, modzie i ekologii. Uwielbiam pisać artykuły, czemu się oddaję blogując.

Do you need information in English? Listen to the video below!

Skip to content