Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Cześć, poznajmy się!

— Piszę książki i programy, a po godzinach walczę o lepszy świat.

Pisarka horroru z Polski

Jestem autorką pięciu książek i licznych opowiadań publikowanych w czasopismach oraz antologiach. Teksty mojego autorstwa ukazały się w języku polskim, czeskim i angielskim. Piszę powieści grozy, horrory, thrillery i książki dla dzieci, lecz nie lubię zamykać się w sztywnych gatunkowych ramach. Wierzę, że dobra książka broni się sama.

Jestem autorką książek:
„Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie”,
„Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”,
„Trzy lata strachu”,
„Bo śmierć to dopiero początek”,
„Strach — zbiór opowiadań grozy”
.

Programistka C#, Unity3D, WordPress i nie tylko

Jestem magistrem inżynierem informatyki po Politechnice Poznańskiej.

Od początku swojej kariery zawodowej związałam przyszłość z grami komputerowymi, ale życie pokazało mi, że nie warto się ograniczać. Rozwijam się w kierunku tworzenia aplikacji użytkowych z wykorzystanie technologii Unity3D. W ostatniej pracy tworzyłam zaawansowany symulator urządzania wnętrz. Na początku 2022 zrezygnowałam z etatu, by skupić się na swoich projektach.

Razem z partnerem tworzymy strony www w technologii WordPress na zamówienie klientów.

Zajmuję się też szkoleniem z takich dziedzin jak programowanie, HTML, CSS, WordPress. Prowadziłam zajęcia dla dzieci dotyczące gier i sztucznej rzeczywistości. Na blogu piszę o nowinkach technologicznych, publikuję także w magazynach i na portalach na tematy technologiczne.

Blogerka i influencerka

Bloguję od 2012 roku i jest to moje hobby, a mam nadzieję, że w przyszłości też praca.

Blogowanie sprawiło, że zaczęłam interesować się marketingiem, a także mediami społecznościowymi. Jestem aktywną użytkowniczką Facebooka i Instagrama, lubię też pozować do zdjęć.

Na blogu piszę o modzie, która jest moim hobby, o technologii, a także często dzielę się swoimi przemyśleniami. Przeprowadzam wywiady z ciekawymi ludźmi i dzielę się poradami dotyczącymi organizacji czasu, pracy na kwarantannie czy samoakceptacji. Nie można się u mnie nudzić!

Modelka bodypositive na wózku

Od najmłodszych lat lubię występować i brać udział w sesjach zdjęciowych.

Wzięłam udział w różnych projektach fotograficznych, między innymi projekcie „Pełnosprawni w miłości” (promującym seksualność osób z niepełnosprawnościami), sesji bodypositive dla marki bieliźnianej Panache, kalendarzu Fundacji SMA, reklamie Orange, reklamie autobusów Solaris i innych.

Występowałam w teleturnieju „Milionerzy”, a także w programach śniadaniowych.

Autorka programu SCRIPTOPHOBIA

Od marca 2022 prowadzę autorski program SCRIPTOPHOBIA poświęcony horrorowi na Youtube Sekielski Brothers Studio.

Czasem nie jest najważniejsze to, aby spełniać marzenia, ale to, aby uparcie o nie walczyć.

"Bo śmierć to dopiero początek"

Sylwia Błach

Spotkajmy się w moich

mediach społecznościowych

wpadnij na mój

INSTAGRAM

znajdź mnie na

FACEBOOKU

sprawy zawodowe załatw na

linkedin

Jeśli nieustannie próbujesz, nigdy nie przegrywasz

znowu w życiu coś mi wyszło

Kampania Modelled by Role Models Nowy Wymiar Piękna Panache Lingerie
Jako jedna z sześciu najbardziej inspirujących kobiet na świecie wzięłam udział w kampanii bieliźnianej Modelled by Role Models Nowy Wymiar Piękna Panache Lingerie. Doceniono te kobiety, które swoimi pasjami zarażają inne do działania.
Okładka Harper's Bazaar Grudzień 2019
Zostałam wybrana jedną z kobiet wprawiających inne kobiety w ruch przez kultowy magazyn o modzie Harper's Bazaar i trafiłam na czwartą okładkę ich ostatniego polskiego wydania!
W 2022 roku zostałam wybrana przez prestiżowy magazyn biznesowy Forbes Women jedną z 22 Polek, które warto obserwować w 2022 roku.
Uwielbiam występować przed innymi - regularnie prowadzę warsztaty, szkolenia czy inne wystąpienia. Pojawiłam się między innymi na wydarzeniu "Women's talks - ODWAGI", Nocy Naukowców, konferencji Digital Promise dotyczącej zatrudnienia osób z niepełnosprawnością i wielu innych.
Lista Mocy to projekt Fundacji Integracja. W specjalnie przygotowanej książce umieszczono sylwetki stu najbardziej wpływowych Polek i Polaków z niepełnosprawnością. Wśród nich znalazłam się i ja.
Regularnie publikuję w magazynach, mam swoją własną rubrykę w czasopiśmie "Integracja", w którym piszę o problemach osób z niepełnosprawnością, a także na portalu Homodigital.pl. Uwielbiam pisać artykuły, czemu się oddaję blogując.

Masz pytania? Chcesz ze mną współpracować? Masz dla mnie zlecenie? A może chcesz po prostu przybić piątkę?

Skip to content