stylizacje | makijaż

Outfiit #106 – Opium

Są takie dni, gdy nawet mi – nałogowej pracoholiczce – nic się nie chce. To był jeden z takich. Kilka godzin pracy, a potem całe popołudnie poświęcone na leniuchowanie. Błogie odpoczywanie. Chill out.
Są takie osoby, z którymi widujemy się niezwykle rzadko, ale od razu odbieramy na tych samych falach. To ten rodzaj znajomości, gdy po roku bez kontaktu – wyrusza się gdzieś razem i można rozmawiać o wszystkim. To ten rodzaj znajomości.
Ivy Obvious przy okazji naszego corocznego spaceru (to chyba stanie się jakąś tradycją; podwójnie zabawną, gdyż dzieli nas szalone 20 km) postanowiła pobawić się aparatem. Ja miałam przyjemność zadebiutować przed jej obiektywem. Debiut podwójny: dla mnie, ale też dla niej, dziewczyny robiącej genialne zdjęcia, ale jeszcze nigdy nie współpracującej z modelką. Wpadnijcie na jej Instagram click! – na mnie robi ogromne wrażenie.
Było pole, był spacer, był śmiech. Było też słońce, piwo, upierdliwy wiatr i cmentarz choleryczny. Nie ściemniam – takie widoki tylko na wsi niedaleko mnie. Wsi, której nazwa budzi zawsze zainteresowanie – Małachowo Złych Miejsc. Plotka głosi, że nazwa pochodzi od jakiegoś ducha, który powoduje wypadki samochodowe. Dla mnie bardziej prawdopodobne, że związek ma właśnie z tym cmentarzem.
Takie leniwe, choć owocne, popołudnia cenię sobie ponad wszystko. Te kadry są wyjątkowe nie tylko z powodu stylizacji. Ot, skórzane rurki, czarny t-shirt, wielka kurtka i szpilki – ponadczasowo i rockowo. Jednak o wyjątkowości ujęć stanowi ładunek emocjonalny, który ze sobą niosą. Bo ja jak na nie patrzę – od razu się uśmiecham. A choć dla Was one wartości emocjonalnej nie mają, to wyrażę swą nadzieję, że się spodobają.
all photos by Ivy Obvious

 T-shirt: Reserved || Jacket: New Yorker || Trousers: New Yorker || Shoes: CCC || Bag: Deichmann
A na koniec pochwalę się kadrem, który ja uwieczniłam. Fotografia makro znowu znalazła sobie miejsce  w moim sercu.
przyjemnie leniwego dnia 🙂
VamppiV

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content