stylizacje | makijaż

Outfit #120 – Casual style for businesswoman

Nadeszła jesień, a wraz z nią wszystko to, co jesienią niefajne – deprechy, deszcze, niewygodne kurtki i katary. Jakże optymistycznie zaczynam dzisiejszy post!

Zdjęciami, które dziś zobaczycie, planowałam się z Wami podzielić już dawno. Zawsze jednak coś innego miałam pod ręką, inny temat był ważniejszy. Nawet dziś – zaplanowany przeze mnie post miał dotyczyć czegoś zupełnie innego, ale szaleństwo zawodowe, w które właśnie wpadłam, uniemożliwia mi realizację planów. Nadchodzące wielkimi krokami przeziębienie też nie ułatwia poskładania myśli. Zatem recenzja, którą planuję – pojawi się wkrótce. Dziś, w ramach zamknięcia sezonu, post wakacyjny. Ostatni (w tym roku).

Wszystkie zamieszczone fotografie powstały w lipcu tego roku. Jak łatwo zauważycie autorów jest dwóch. Fotografie w stylu „street style” wykonywał Dariusz Gajko. Natomiast w studio trafiłam przed obiektyw Szymona „Anapt” Siwaka. Sesja wykonana została w trakcie warsztatów Miss Polski na Wózku 2015, a wynikała z mojej współpracy z Butterfly Agency Models należącej do Fundacja Jedyna Taka. Malowała niezawodna Marzena Bartosz.

Rozpisywanie się na temat stylizacji jest raczej pozbawione sensu. Widzicie tutaj mój „wakacyjny uniform” – skórzane szorty, czarny t-shirt i szpilki. Zestaw doskonały do pracy (w której nie obowiązuje sztywny dress code) i na popołudniowy spacer. Długość szortów jest dość bezpieczna, a wysokość obcasów doskonała, by spędzić na nich cały dzień. Nic skomplikowanego, ale jak wspominałam wielokrotnie – coraz bardziej cenię sobie prostotę. Dariusz ze stylizacji wyciągnął biznesowy look, mój ukochany telefon poszedł w ruch, myślę, że efekty są całkiem fajne.

Jeśli zaś chodzi o zdjęcia w studio – mogę powiedzieć tylko, że je uwielbiam. Zabawa mimiką – to sprawia mi frajdę. Przed obiektywem Anapta gościłam już kilkakrotnie – choćby tutaj i tutaj. Za każdym razem byłam usatysfakcjonowana. Dariusz z kobiety na zdjęciach zawsze wyciąga coś ultraseksownego, Szymon – coś mrocznego. Myślę, że zestawienie tych dwóch sesji w jednym poście daje ciekawy efekt.

Na dziś tyle. Sezon jesienny oficjalnie uważam za otwarty! Żegnajcie lekkie stroje!

Ściskam ciepło w ten mroźny dzień
VamppiV

  t-shirt: Reserved || shorts: H&M || necklace: no name || shoes: CCC

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content