stylizacje | makijaż

Outfit #140 – Let’s go to the concert!

all photos by Patrycja

Sezon festiwalowy w pełni. Na scenach na całym świecie odbywają się najlepsze koncerty roku, a ludzie biwakują na zielonej trawce, wsłuchani w ulubioną muzykę, złaknieni emocji. Jako miłośniczka koncertów na otwartej przestrzeni i festiwalowej atmosfery z lekką zazdrością zerkam na zdjęcia z Coachelli, zastanawiając się czy uda mi się w tym roku wyrwać na jakiekolwiek duże wydarzenie muzyczne. Zamęt w pracy, pisanie magisterki i nieustanne podróżowanie raczej nie ułatwią mi tej sprawy. Mimo to dzisiaj, zainspirowana festiwalową atmosferą, postanowiłam pokazać Wam jeden z moich pomysłów na koncertowy zestaw.

Stali czytelnicy wiedzą, że uwielbiam styl rockowy. Gdy zamykam oczy i przypominam sobie Jarocin 2012 widzę dziewczyny w dżinsach i górach od bikini. I to połączenie stało się bazą do mojego dzisiejszego stroju.

Ale zaraz, bikini? Jakie bikini? – pewnie część z Was teraz pomyślała. Cała reszta przywykła, że moje skojarzenia są dość nietypowe. To co mam na sobie na tych zdjęciach to góra od tankini – czyli takiego stroju kąpielowego dla ludzi, którzy szukają kompromisu między strojem jedno-, a dwuczęściowym. Stanik w groszki wykończony zwiewnym materiałem dorwałam w Bonprix i zakochałam się od razu. Strasznie nie lubię eksponować brzucha, ale jednocześciowe kostiumy są dla mnie zbyt obcisłe. W tym mogę pokazywać ciało, jednocześnie je ukrywając – opcja idealna.

Ponieważ zdjęcia robiliśmy o zachodzie słońca, a mi po głowie ciągle tłukło się, że chyba nie byłam na festiwalu, na którym w nocy bym nie zmarzła (zawsze, ale to zawsze, ubieram się za lekko, zgodnie z ideą, że liczy się styl) – w ramach wykazania się rozsądkiem i udowodnienia sobie, że się da, założyłam marynarkę oversize z ćwiekami i masywne buty.

Strój gotowy! Pozostaje mieć nadzieję, że jednak na jakiś festiwal w tym roku się wyrwę. A Wy, macie jakieś tegoroczne plany festiwalowe?

VamppiVtankini: Bonprix, buy HERE || trousers: Cropp || shoes: Cropp || jacket: Carry + DIY 

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

36 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content