stylizacje | makijaż

Outfit #142 – Fallen into yellow ocean

Kolorowo i słonecznie. Sesję w rzepakowym polu planowałyśmy z Perfectamente Photography od ponad roku. W ubiegłym sezonie nie udało nam się zgrać terminami. Na szczęście obudziła się we mnie zołza, która tupnęła nogą i uparła się, że ściągnie swoją ukochaną fotografkę po raz pierwszy w swoje rejony.
I sukces! To druga z trzech sesji, którą zrealizowałyśmy w trakcie naszego szalonego babskiego weekendu. Cudownie jest mieć taką zdolną istotę obok siebie!
Zresztą… Co tutaj nie było od roku planowane. Choćby pokazanie Wam tej wielobarwnej sukienki, którą wypatrzyłam w zeszłe wakacje w H&M za niecałe 40 złoty. Była jednym z moich ulubionych strojów w ciepłe, słoneczne dni, więc aż dziw, że nie nadarzyła się okazja, by ją Wam zaprezentować. Na szczęście co się odwlecze, to nie uciecze. 
Do wyrazistych wzorów oczywiście pasuje wyrazista biżuteria (tym stwierdzeniem złamałam jedną z podstawowych zasad doboru stylizacji, ale co tam). Ogromny pierścień, buty na słupku zdobione kamieniami i wakacyjny strój jak się patrzy!
A każde wprawne oko dostrzeże pewien detal przy moim dekolcie. Tak, to mikrofon! Skąd się tam wziął?
Ekipa TVP3 Poznań wpadła z odwiedzinami i zrealizowała reportaż “zza kulis” naszej pracy. Między innymi, ponieważ materiał ma trwać kwadrans i pokazywać mój świat. Ja go jeszcze nie widziałam (materiału, oczywiście), żyję więc nadzieją, że będzie fajny (i przede wszystkim zgodny z moim światopoglądem). Zapraszam Was przed telewizory 5go czerwca o godzinie 19.00!
Słonecznego weekendu!
VamppiV

dress: H&M || shoes: CCC || ring: New Yorker

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

32 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content