stylizacje | makijaż

outfit #17 – All shades of grey

Rules are made to be broken, right?

Never to wear sandals with tights – one of the most important fashion rules. I was believing in that since… I saw this shoes. When I was trying them on, I had on myself black tights. And I thought: “Oh, it looks great”. In home I was trying them in a lot of version and I decided: this sandals look the best when leg is black. I’ve broken rules. And I think I did it right!

But remember, if You want to break rules – first You must to know them perfectly. It’s the muddy ground.

Okey, but what about my outfit?

That’s casual version of dark look, really comfortable for day at University. I love to wear black when is sunny day! In this outfit the most important is mix of a lot of textiles: cotton t-shirt, tulle skirt, lace tights, jacket with transparent sleeves – thanks that outfit isn’t monotonous.

Do You like it? 🙂

Zasady są po to, by je łamać, tak?

Nigdy nie zakładaj rajstop do sandałów – to jedna z najważniejszych zasad. Wierzyłam w to, dopóki… Nie zobaczyłam tych butów! Zakochałam się. Kiedy je mierzył, miałam akurat na sobie czarne rajstopy. I pomyślałam: “To wygląda świetnie!”. W domu mierzyłam je w różnych kombinacjach i zadecydowałam: te buty najlepiej wyglądają, gdy noga jest w czerni. Złamałam zasady. I myślę, że wyszło mi to doskonale!

Dobra, a co z ciuchami?

To mój codzienny zestaw, mroczny i czarny, doskonały na uczelnię. Kocham nosić czerń, w słoneczne dni! W tym zestawie  najistotniejsze są jednak materiały. Bawełniany t-shirt, tiulowa spódniczka, koronkowe rajstopy, bawełniany żakiet z przeźroczystymi rękawami – dzięki temu zestaw nie jest monotonny. 

Jako dodatek: subtelne wisiorki. Mój znak zodiaku i kostka do gitary z autografem Ville Valo. I dwa pierścionki, by dłonie nie były nagie.

Podoba się? 🙂

Shirt: New Yorker
Jacket: Stradivarius
Skirt: Berska
Tights: no name
Shoes: CCC
Jewellery: no name/gifts

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content