stylizacje | makijaż

outfit #22 – Light!

Today I have for You one of my last fav’s outfits! It’s something between rock, alternative or pastel goth styles… I don’t know how to classified it – but I’m sure it’s not important. The most important is that I very like this style – that’s my style!

What about outfit? Hm, Sometimes I’m in mood to wear less black. You know: summer, hot days etc. Base of my outfit was shorts and t-shirt – classic mix. I wanted to make it more untypical, so I decided to wear socks. I had white one that I never earlier wore, so I tried… And I thought “It looks great!”. Creepers and a lot of jewelery made that outfit “more my”.

Do You like it?

Dziś mam dla Was jeden z moich ostatnich zestawów (który szybko trafi do kategorii ulubione, tak przynajmniej podpowiada mi intuicja). To coś pomiędzy stylem rockowym, pastel gotyckim i alternatywnym – ciężko sklasyfikować. Ale to nie jest ważne. Liczy się to, że jest to mój styl!

Kilka słów o zestawie. Czasami mam ochotę nosić mniej czerni (lato, upał, ciągła kobieca potrzeba zmian ;D) i eksperymentuję z jaśniejszymi barwami. Bazę stanowiła klasyka: szorty i t-shirt (ze szkieletem, a jak!). Aby zestaw przestał być tak klasyczny, dorzuciłam do niego zakolanówki. Tradycyjnie noszę czarne, jednak gdzieś głęboko w szafie miałam kremowe, które kupiłam wieki temu całkowicie przez przypadek. Postanowiłam sprawdzić jak będą razem wyglądać – i uznałam, że to świetnie połączenie! Zestaw uzupełniłam creepersami i sporą ilością biżuterii. Mocny makijaż oka stanowi ważne uzupełnienie.

Podoba się?

Shorts: New Yorker
T-shirt: New Yorker
Socks: Reserved
Necklace: gift
Bracelet: SinSay
Ring: ebay
Sunglasses: no name
Shoes: DeeZee.pl

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content