stylizacje | makijaż

outfit #25 – Yes, sir! Order!

Shopping! Who of us don’t like it? I love!

For me the most of important when I go shopping is to look good and stylish. Note that if you look good shop assistants are more helpful but not effrontery.
I love leather trousers and I could to wear them everyday! I mixed it with khaki shirt. I fall in love in khaki and military style. Casual accesories and flat shoes are very comfortable. I think that this outfit say: „I have my style and I know what is fashionable, but I come here first of all to have fun!”. 
Do you like? 😀
Zakupy! Która z nas tego nie kocha?
Zawsze było dla mnie ważne, by idąc do galerii dobrze wyglądać. Bez przesady – to nie jest pokaz mody. Ale jednak na dobrze ubranych ludzi ekspedientki patrzą inaczej – są bardziej pomocne, a przy tym mniej nachalne. A to już ma znaczenie.
Kocham skórzane spodnie i mogłabym je nosić codziennie! W zestawieniu z zieloną koszulą czynią prosty, lecz efektowny zestaw. Zresztą od niedawna mam bzika na punkcie militarnych akcentów i wszystko co w tym klimacie bardzo mi się podoba! Torba na ramię, prosta biżuteria i płaskie buty – to bardzo wygodne uzupełnienie stroju.
Mam wrażenie, że ten zestaw mówi dokładnie to, co chciałam: „Mam swój styl, wiem co w modzie piszczy i przyszłam tu się przede wszystkim dobrze bawić”. I przy okazji jest niezwykle wygodny 😀
I tradycyjne pytanie: podoba się taki zestaw na co dzień? 😀

 

What am I wearing?
trousers: New Yorker
shirt: H&M
shoes: CCC
bag: New Yorker
bracelet, ring: gifts
earrings with feathers: Lolita

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content