stylizacje | makijaż

outfit #26 – Jeans it, rock it!

Since about six years I wasn’t wearing jeans. When I was in High School I thought it’s too boring. I couldn’t find model for me, every looked common. So I decided to stop wearing jeans. Definitely!

About half year ago I started to miss to jeans. I was looking for trousers that will look good on me, sexy. I was dreaming about light color and a lot of holes. I found my dream model about week ago in Bershka.

Now, I’m wearing jeans repeat. I think my legs look gorgeous in this material. And what’s more: I learned how to wear jeans that look like rock, keep my style.

So: what do you think about jeans? Are you wearing them or think like me sometimes ago, that they’re boring? 😀

Od około sześciu lat nie miałam na sobie dżinsów. W liceum nagle stwierdziłam, że są zbyt nudne, modne, pospolite. Nie mogłam znaleźć modelu, który by mnie zachwycał. Przecież w dżinsach wszyscy wyglądają tak samo! – tak sądziłam. I zdecydowałam ich nie nosić, dopóki nie zmienię zdania.

Jakieś pół roku temu zaczęłam tęsknić do tego materiału… Znalezienie idealnych dżinsów graniczyło jednak z cudem: miały być jasne i mieć dużo dziur. Przy tym być megaseksowne. Dodatkowo niech obciskają uda. I mają fajne przeszycia. Niby nie są to duże wymogi, ale jednak nie mogłam trafić na nic odpowiedniego…

I tydzień temu się udało! Znalazłam swój prawie wymarzony (mógłby być bardziej dziurawy, ale to zawsze mogę podrasować ;)) model w Bershce.

Wróciłam do dżinsów. Myślę, że moje nogi prezentują się w nich genialne. A poza tym: nauczyłam się nosić dżinsy na rockowo, zachowując swój styl. Oh yeah! 😀

A Wy, co sądzicie o dżinsach? Macie swoje ulubione, czy może tak jak ja kiedyś, zraziłyście się faktem, że są tak modne? Lubicie czy nie? 😀

  

Trousers: Bershka
T-shirt: New Yorker
Shoes: CCC
Rings: gifts
Bracelet with spikes: SinSay
Bracelet with studs: gift
Earrings: C&A
Bag: DeeZee.pl
Sunglasses: New Yorker

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content