stylizacje | makijaż

outfit #29 – Dandy is a woman!

Sometimes I have a day that I do not want to think about fashion. I think that everyone knows that feeling 😉 Then I take from my wardrobe “first what I found”. So I think it’s really important to have clothes that fit together. For example I have a lot of skinny jeans and oversize t-shirts. It feels great wearing them with a jacket. It’s comfortable and stylish.

So today I have one of outfits like this. And, what’s important – one of my fav’s outfits. Easy and sexy – do you like?
Tip for disabled: Look for jacket with shorter back! It will look on you like typical jacket, but is more comfortable and easy to wear. I love this fashion!
Każdy czasami ma taki dzień, że nie ma ochoty myśleć o modzie czy o stroju. Wtedy wyciąga z szafy co mu wpadnie w ręce. Też to przeżywam.
Dlatego uważam, że bardzo ważne jest, by nasze ubrania pasowały do siebie. Mając jakiś określony styl nie musimy się zastanawiać co założyć – zwykle co nie wyciągniemy to do siebie pasuje. U mnie takim “wygodnym i szybkim zestawem” są spodnie rurki oraz t-shirty oversize. Mam ich całkiem sporą kolekcję i noszę wtedy, gdy chcę wyglądać dobrze, a nie mam czasu (lub chęci) z rana na kombinowanie. Do tego dobieram jakąś marynarkę – kocham marynarki (!!) i wyglądam świetnie.
Dziś właśnie mam dla Was tego typu zestaw. Co ciekawe, jest to też jeden z moich ulubionych. Prosty, ale seksowny – lubicie?
Rada dla wózkowiczek: lubicie marynarki, ale są niewygodne lub wady postawy sprawiają, że nie możecie znaleźć modelu dla siebie? Też się kiedyś z tym borykałam 😉 Odkąd znalazłam swoją idealną marynarkę z krótkim tyłem – problemy się skończyły! Taki model łatwo się zakłada i wygodnie nosi. Polecam 😉

Trousers: New Yorker
T-shirt: New Yorker
Jacket: Top Secret
Shoes: CCC
Ring, earrings: no name

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

24 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content