stylizacje | makijaż

outfit #34 – Wild girl!

Kocham zwierzęce nadruki! Jednak znalezienie tego idealnego zestawu, który będzie fajnie wyglądał – nie jest łatwe. Ze zwierzątkami nie można przesadzić. Panterka od stóp do głów jest kiczowata, a jeśli po ubraniu nie widać solidnego wykonania – wygląda tandetnie. Z drugiej strony wydaje mi się też, że ciężko uzyskać dobre zestawienie na co dzień – motywy te często są na tyle seksowne, że musimy zadbać, by reszta ubrania je w jakimś stopniu stonowała lub nadawała określony charakter, by nie wyglądać wulgarnie. Uf, ile roboty!


Mi jakiś czas temu udało się znaleźć ukochany panterkowy ciuch. Legginsy. Żeby nie były zbyt oczywiste – są czerwone. Gdy nie mam pomysłu co na siebie włożyć, zestawiam je z rockową marynarką i koszulką z dekoltem. Do tego wygodne buty, trochę biżuterii, którą uwielbiam – i jestem gotowa!


Ten zestaw nosiłam w sobotę – w ciągu dnia na uczelni, wieczorem w pubie. Podkreślał moje rockowe zamiłowania i pewność siebie. 


A Wy, lubicie zwierzęce nadruki? Jak je najczęściej zestawiacie?


I love animal prints! They are so sexy. But it’s very hard (in my opinion) to find alternative animal look. It’s easy to overdo. Easily we can get trashy look or be vulgar. E.g. panther don’t look good from head to toe, it’s too much expressive.

Some time ago I found my perfect animal clothes – red leggings. They combine one of my fav’s colors with fav animal pattern. When I haven’t idea “what to wear” – I wear them and rock jacket. Comfortable shoes and blouse with decolletage – and I look great!

Outfit from pics I was wearing at saturday, at University. It makes me very self-confident. What do you think about animal prints? 🙂

leggings Bershka
blouse New Yorker
jacket Carry+DIY
shoes ShoeLook
rings, necklace no name

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content