stylizacje | makijaż

Outfit #47 – Lost little girl

In this outfit I feel like a lost little girl. But lost doesn’t mean that I don’t know where am I. I’ve lost myself in my mind, my heart started to beat harder, I love that lonely forest in which I am in my dreams… Lost by the gothic way.

But why little? Sweet prints always subtract years. I love cute sweathers. But I don’t like to look sweet – so I mixed it with sexy leggings and militar boots. The icing on the cake are red mouth. It makes me looking like a self-confident woman.

I’m little, but I’m not innocent, I’m lost, but I’m not looking for a safe way to home.
W tym zestawie czuję się jak zagubiona mała dziewczynka. Ale zagubienie może mieć tak wiele znaczeń i odcieni… Nie chodzi mi o najprostsze, brak orientacji w terenie. Ja się zagubiłam w moim umyśle, spaceruję ścieżkami swej wyobraźni, odkrywam mroki lasów i uroki pustyni, gdy serce bije mocniej. Jestem wolna. Zagubiona na ten gotycki, wampirzy sposób. Po angielsku „lost” jest bardziej wyraziste, to fakt.

A czemu mała? Łatwo wyjaśnić – słodki print zawsze odejmuje lat. Serduszka, sweterek. Tak dziewczęco i niewinnie. Każdy jednak kto tu zagląda regularnie, wie, że „dziewczęcy” to nie mój przymiotnik. Stąd zestawienie swetra z seksownymi legginsami i ciężkimi butami. Wisienką na torcie są czerwone usta. Bo jestem także pewną siebie kobietą. Blog o modzie

Jestem mała, ale nie niewinna. Jestem zagubiona, ale wcale nie pragnę odnaleźć bezpiecznej drogi do domu.

sweather: SinSay
leggings: no name, ebay
shoes: Deichmann
earring with feathers

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

42 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content