stylizacje | makijaż

Outfit #50 – Tartan&emotions…

Tartan always was in my wardrobe. We were like lovers of explosive characters – one day I was loving it, buying new dress, would put it in my wardrobe and forget after week. I marveled at its rock style, but next day I was thinking it looks like kitchen cloths. Especialy when it was very fashionable I had for her reluctance. I love fashion, but I don’t like this moment, when everybody at street looks the same.

Now, after crazy fall-winter season, when grunge was really fashionable, I repeat fall in love with tartan. I found in the attic skirt I bought long time ago. Apologized for all the bad words, for the years spent in the closet and became friends again.

Today I present tartan in version I like the most – long tweed skirt mixed with feminine top and rock jacket. Accesories – red, of course. Like emotions that prints trigger in us.

Do you like it?


Krata była w mojej szafie od zawsze. Byłyśmy niczym najlepsze przyjaciółki o wybuchowych charakterach – wracałam do niej z radością kupując nową sukienkę, by po chwili wrzucić ją na dno szafy. Zachwycałam się jej rockowym charakterem, by nagle pomyśleć, że przypomina ściereczki kuchenne. Szczególnie wtedy, gdy była niezwykle modna, darzyłam ją niechęcią – lubię modę, lubię inspirować się pokazami, ale nie kręci mnie ten moment, w którym wszyscy na ulicy wyglądają tak samo.


Teraz, po szalonym sezonie jesień-zima pełnym kraciastych ubrań, znowu się z nią pogodziłam. Znalazłam na poddaszu zapomnianą spódnicę. Przeprosiłyśmy się za wszystkie złe słowa, za lata spędzone w szafie i na nowo zaprzyjaźniłyśmy.


W dzisiejszym poście prezentuję kratę w takim wydaniu, w jakim lubię najbardziej – w postaci długiej tweedowej spódnicy zestawionej z bieliźnianym topem i rockową kurtką. Dodatki – koniecznie czerwone, w kolorze emocji, które nadruki w nas wyzwalają. 


Jak Wam się podoba?


all photos by Klaudia WoźniakSkirt: no name
Jacket: Orsay
Top: no name
Gloves: no name
Shoes: CCC
Earrings: no name

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

46 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content