stylizacje | makijaż

outfit #7 – Little red riding hood!

How to look interesting without black? Recently it’s one of my biggest fashion problems. Don’t worry, I don’t  give up black, but sometimes I try… Look gothic in other way. Way of colors.

It’s one of my favourites outfit. Tell what You want, but I think it’s the best compromise between my needs. Massive shoes, trousers in elegant and old-fashioned flowers and dark red cape. If not the bright color of shoes or trousers we will get classical gothic style. I think so. Now it’s my style. I love this set!

And yes, I know, photos look fatally, but I was sure that I have to see that. And actually I haven’t better ones, sorry.

Czerwony kapturek ^^

Jak wyglądać interesująco i klimatycznie nie nosząc czerni? To ostatnio jeden z moich głównych modowych problemów. Nie martwcie się, nie rezygnuję z mojego ukochanego koloru, ale chwilowo miałam ochotę pójść inną drogą… Drogą kolorów, zachowując swoją miłość do gotyku. 

To jeden z moich ulubionych zestawów na tę porę roku. Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem to najlepszy kompromis pomiędzy moimi potrzebami… Masywne buty na koturnie, spodnie w staromodne kwiaty i ciemnoczerwona peleryna. Gdyby nie jasne kolory, mielibyśmy świetny, klasyczny zestaw w gotyckim stylu… Jednak z tymi barwami otrzymujemy zestaw w wyjątkowym stylu. Moim stylu. Tak, naprawdę kocham to połączenie!

I tak, wiem, zdjęcia są fatalne, ale byłam pewna, że ten outfit musi się tu pojawić. A aktualnie nie mam żadnej okazji by zrobić lepsze. 

Trousers: Amisu, New Yorker
Sweater: New Yorker
Cape: Camaieu
Shoes: Deichmann

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content