stylizacje | makijaż

Outfit #73 – Storm

Świat jest mały. Zaskakujące, jak czasem bardzo. Przekonałam się o tym po raz kolejny niecałe dwa tygodnie temu – w trakcie wyborów do Miss Polski na wózku, a właściwie w trakcie przygotowań (pełną relację znajdziecie TUTAJ). Przypadła mi wtedy rola wolontariuszki. W przerwie między obowiązkami – ekipa zgarnęła mnie na krótką sesję zdjęciową – efekty możecie podziwiać na zdjęciach. Szok i niedowierzanie nastąpiły kilka dni później, gdy dowiedziałam się, że ten miły i niepozorny fotograf… to człowiek, którego prace podziwiałam od dawna. Dziś więc post, który znaczy dla mnie coś więcej. Post przedstawiający sesję, w trakcie której zupełnie przez przypadek spełniło się jedno z moich marzeń – krótka współpraca z fotografem skrywającym się pod pseudonimem Anapt. Radość? To mało powiedziane.

Zdjęcia zdjęciami, ale ideą tego bloga jest prezentowanie mojego stylu. A więc ciuchów. Co mogę powiedzieć o zestawie, który mam na sobie? Właściwie niewiele – bazę i jedyny duży element stanowi sukienka. Upolowałam ją niedawno w jakimś małym sklepiku we Wrześni za trzy dyszki. Zdziwiłam się gdy na metce odkryłam informację, że to produkt włoski. Jak zwykle w przypadku sukienek źle oszacowałam długość. Jestem niska i gdy siedzę wiele rzeczy wypada na mnie dłuższe niż powinno. Myślałam więc, że sukienka będzie w kolanko, a mnie czekają przeróbki związane ze skracaniem. Tradycyjnie – podekscytowana pięknym wzorem, źle oceniłam długość. Okazało się, że zainwestowałam w maxi – i choć się tego zupełnie nie spodziewałam, to taka długość podoba mi się jeszcze bardziej niż sobie wyobrażałam. Niesamowicie wysmukla sylwetkę.

Dodatki – to już tradycja. Ulubione sandałki na koturnie i mocna rockowa biżuteria. Lekkość i prostota – lato. To prawdopodobnie ostatni wakacyjny zestaw w tym roku – w powietrzu czuć już jesień… Ostatnie słońce tego lata, ostatnie burze. Stąd elementy niebieskie – pasemka we włosach w kolorze nieba i paznokcie przypominające ciężkie burzowe chmury.

I tym akcentem kończę notkę. Szalejące na sukience wzory chyba nie tylko mi kojarzą się z pięknem nocy rozświetlanej błyskawicami.

 Dress – any brand from Italy
rings – H&M
bracelet – no name
shoes – CCC
earrings – no name

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content