stylizacje | makijaż

Outfit #76 – My blood is poison

Gonitwa. Nikogo nie zgubić, o niczym nie zapomnieć. Dni mijają w zawrotnym tempie – jak lubię.
Ostatnio dzieje się u mnie dużo dobrego – praca, życie osobiste. Małe sukcesy, duże radości. I tylko Mort mi siedzi w głowie (tak, ten od pingwinów) ze swoim “pooodejrzaaane”. Zobaczymy jak długo dobra passa potrwa.
Wracam do odzieżowego mroku – nareszcie! Jakkolwiek uwielbiam eksperymenty stylistyczne, tak ostatnio coraz bardziej zaczął mi doskwierać brak czerni totalnej w moich zestawach. I voila, oto mamy post. Znów przypominam wampira. Alleluja.
Co my tu mamy? Ach, tak, sukienka w roli głównej (znowu) i marynarka (hm, hm). Uzależniam się od funkcjonalnego minimalizmu, a tak proste połączenie sprawdza się zawsze. Tylko rajstopy wyłamują się zasadzie prostoty – bo są cieniowane.
Dodatki – minimalistyczne i bardzo designerskie. Liczy się forma – coraz częściej to moje motto. Naszyjnik – wygrany na FashionWall. Długo zastanawiałam się czy mi odpowiada – jest dziwny. Jednak “dziwność to nieodłączny element piękna”… W końcu więc – zauroczył mnie. I tylko kark boli po kilku godzinach. Ale to słodki ból.
Na ręce – zegarek. Wielka tarcza, cienki pasek, moje biżuteryjne marzenie, które nareszcie się ziściło. Na palcach – obrączki. Były już tu wiele razy. Tak jak buty, które z lubianych awansowały do kategorii ukochanych. 
I o włosach słów kilka na sam koniec. Mój prywatny “kosmetyk roku 2014″… Pudry. Żeby było weselej – z Biedronki. Trzy kolory, błyskawiczne użycie i trwałość do pierwszego mycia. Nareszcie mam tęczę na głowie – kiedy chcę i jak chcę.
Zdjęcia oczywiście autorstwa niezastąpionej Airy. Oczywiście robione w biegu, między kawą, plotkami, a kolejnymi obowiązkami. I, oczywiście, mam nadzieję, że się podobają.

Dress: Mohito
Jacket: Top Secret
Necklace: KOD
Tights: E-marilyn.pl
Shoes: Shoelook
Wristwatch: Elixa
Rings: H&M
Scarf: no name
Nails: AllePaznokcie.pl

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content