stylizacje | makijaż

Outfit #77 – Blood addiction

Przygotowania tej notki upłynęły pod hasłem: “To się nie może udać!”. A jednak…

Zaczęło się od wyprawy na Poznańskie Dni Fantastyki. Okazja do stroju bardziej wampirzego niż zwykle – jest! Mission – accepted! I się zaczęło…
Najpierw – problemy z drukarką, które utrudniły mi przygotowanie konkursu “Co Ty wiesz o zabijaniu?”. Potem – przymiarka nowiusieńkich spodni od RockZone.pl. Zakochałam się w nich, w gotyckich sznurowaniach, które pięknie współgrały ze wszystkimi dziurami i sznurkami od kimona. Idealne! Tylko, oczywiście “to się nie mogło udać” – przymiarka tuż przed wyjściem wykazała, że sznurek od sznurowań jest zbyt długi, by upychać go w buty; a czasu zbyt mało by go skracać i dopasowywać – i pomysł na wbicie w obcisłe gotyckie kozaczki nagle okazał się absurdalną wizją szaleńca. Na szczęście w szafie czekały niezastąpione creepersy. 
Potem – spóźniłam się na autobus. Na szczęście koleżanka po mnie wyszła i poprowadziła odpowiednią trasą – inaczej bym zapewne zabłądziła. Szczególnie w obszernych korytarzach Zamku, gdzie sala dwieście-coś okazała się być salą trzecią. 
Żeby nie było zbyt łatwo, Mój Nadworny Fotograf się rozchorował (laska, wracaj mi szybko do zdrowia! <3) i w niecnym celu zdjęciowym musiałam wykorzystać chłopaka. Poświęcił się: ja ustawiłam aparat, on cyknął kilkakrotnie, a gdy dziś zgrałam zdjęcia okazało się, że ustawienia aparatu kwiczą i płaczą… Ronią gorzkie łzy mroku i niedoświetlenia, jak ja, zastanawiając się jak focisze odratować. 
Jak więc widzicie: ten post nie mógł się udać. A jednak – wampiry się nie poddają. Złożyłam serce i kilka organów na cześć bogini Kali – i jest! Efekty – oceńcie sami, mi się podoba. 
Lecę korzystać z pierwszej leniwej niedzieli od stu (wampirzych, oczywiście) lat. I, miłego dnia Wam życzę!

Kimono: Punk Rave
Leggings: Rockzone.pl
Shoes: DeeZee.pl
Scarf: grand’s wardrobe
Rings: H&M
Cross-ring: no name

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

27 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content