stylizacje | makijaż

Outfit #79 – Deeper into Baskerville

Mrok, zło i… jeszcze więcej mroku – tak bym określiła ostatnią stylizację, której sfotografowania podjął się Paweł Kryza. Uroczy człowiek, który zrobił wszystko, bym uwierzyła, że ze zdjęć nic nie wyszło, a potem… bum! podesłał mi próbkę. A ja szczękę długo z ziemi zbierałam.
Jest moc! Lubię gdy zupełnie od niechcenia powstają rzeczy fantastyczne. Bo co mogę powiedzieć o tym zestawie poza tym, że to kolejny mój “look codzienny”? I że nie on miał być tego dnia sfotografowany? Bo miałam fajną bluzę, miałam bluzeczkę w groszki. Ale Paweł spojrzał i już wiedziałam – zostaję w pelerynie. Trafił w dziesiątkę.
Ponoć peleryny znowu są modne. Tak jak kapelusze. O modzie na ciężkie obuwie nie mam co wspominać, bo już od dawna nie przemija. Cóż, typowo – zima. Znowu obkupię się w sieciówkach w ubrania, które doskonale odwzorowują mój styl. Mrok – rok w rok – na pokazach w sezonie jesienno-zimowym święci triumfy. Mi w to graj.
Oczywiście, jak to u mnie, nie mogło obyć się bez elementu zaskoczenia. Tym razem w postaci ukochanych legginsów z siatkami na udach. Niby nic, a oko cieszy. 
Gdy zobaczyłam siebie na tych zdjęciach, pierwsze skojarzenie brzmiało – “Sherlock”. Pierwsze skojarzenie kumpeli – “Kuba Rozpruwacz”. Równie mi odpowiadające. A jakie jest Twoje skojarzenie?
Miłego oglądania!

Leggings: no name
Coat: F&F
Shoes: Shoelook
Hat: House
Blouse (under coat): Orsay

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

8 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content