opinie | recenzje

Pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka – fotoksiążka

21. i 22. stycznia to daty, które powinniśmy znać i o których pamiętać. Dzień Babci i Dzień Dziadka – te dni świętujemy z tymi, którzy dali życie naszym rodzicom. To coś pięknego! I choć uważam, że każdy dzień jest dobrą okazją do tego, by bliskim okazywać miłość oraz pamięć, to dobrze, że w kalendarzu są takie daty, które przypominają nam, że powinniśmy się zatrzymać w codziennej pogoni. Zwolnić, porozmawiać, posłuchać historii sprzed lat, podzielić się nowinkami, po prostu: pobyć ze sobą. 

Im jestem starsza, tym więcej refleksji w te dni mnie dopada, ale też tym bardziej doceniam bliskość tych, którzy ze mną zostali. Moje babcie były i są wspaniałe i uważam, że każda z nich zawsze zasługiwała i zasługuje na najlepsze. Tradycyjnie, w dniu, w którym świętujemy Dzień Babci i Dzień Dziadka, obdarowujemy te bliskie nam osoby prezentami. Jeśli szukacie inspiracji – dobrze trafiliście. Osobiście uważam, że fotoksiążka to zawsze dobry prezent na Dzień Babci i Dziadka. Ja swoim też fotoksiążki przygotowywałam – tematyczne, ze wspólnych wakacji. Każdy z nas ma w domu zdjęcia, które nadają się do takiego albumu. Większość z nich trzymamy na laptopach czy w komórkach. Jeśli nasza babcia czy dziadek nie korzysta z komputera (moje wymiatały/wymiatają w necie, ale to inna opowieść) to nawet nie wie jak wrócić do pięknych kadrów. A przecież wszyscy kochamy wspominać!

Pamiętajcie – największym prezentem jest wspólnie spędzony czas. Rozmowa w cztery oczy lub chociaż przez telefon. Ale żyjemy w czasach, w których dużo podróżujemy i się przeprowadzamy, więc nie zawsze możemy komuś podarować naszą obecność. Fotoksiążka uprzyjemni oczekiwanie na kolejne spotkanie. A Wy, jaki prezent dla babci i dziadka uważacie za najlepszy na ten wyjątkowy dzień? Post powstał we współpracy z Printu

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

Skip to content