literatura | publicystyka

Queen of Darkness – oh my, I am Ambassador!

Jakiś czas temu dostałam… propozycję nie do odrzucenia! Do tej pory współpracowałam z różnymi firmami, na różne sposoby. Zwykle to były krótkie współprace, opierające się na szczerych recenzjach. Tym razem jednak spotkało mnie… coś większego.

Otrzymałam propozycję zostania Ambasadorką gotyckiego sklepu Queen of Darkness! Radość – niewyobrażalna. Podpisałam już umowę, czekam na pierwszą paczkę (zgadniecie które cudeńka spośród zdjęć tutaj udostępnionych sobie wybrałam? oczywiście nie ma tu wszystkich), piszę artykuły, przygotowuję się do szalonej przygody…

Oczywiście spodziewajcie się recenzji produktów. Stylizacji z nimi. Ale także artykułów, relacji z festiwali, opowieści o modzie. Pierwszy artykuł mojego autorstwa już się ukazał na blogu Queen of Darkness. Był to skok na głęboką wodę – pierwszy raz musiałam napisać coś profesjonalnego po angielsku. Zapraszam do lektury i mam nadzieję, że się spodoba!

Trzymajcie kciuki, by wszystko ułożyło się tak dobrze jak się zanosi! I, oczywiście, zapraszam na stronę sklepu. I na ich blog. Do lektury mojego artykułu o stylu corpo-goth oraz notki na mój temat.

A na koniec: wiedzcie, że nie jestem jedyną ambasadorką. Zaszczyt kopnął w sumie pięć dziewczyn – wśród nich jest jedna z moich ulubionych blogerek. Na ich blogi (BonesAndLiliesBlood is the new blackDesperateHellToxic Tears)- także Was zapraszam! To będzie szalony rok 🙂

 

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

16 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content