Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie.

Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie.

Książka o zombie apokalipsie dla tych, którzy cenią futurystyczne klimaty!

Lubisz „Resident Evil“? Podobał Ci się „World War Z“? Kochasz klimaty w stylu „Więźnia Labiryntu“ i „Niezgodnej“? To książka dla Ciebie!

Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było.
Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym.
Technologia zastępuje człowieka.
Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej.

Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

Wydawnictwo: Dom Horroru
Data wydania: 03.2017
Nośnik: papier
Liczba stron: 230
Gatunek: zombie postapokalipsa
Miejsce akcji: Nowy Stan, Polska

KLIKNIJ PO DARMOWY FRAGMENT SYNDROMU RIDDOCHA.

książka o zombie apokalipsie polska postapo i survival horror Sylwia Błach


Jesteś ciekaw co recenzenci mówią o „Syndromie Riddocha”? Czy książka o zombie apokalipsie przypadła im do gustu? Kliknij w wybrane tytuły recenzji po więcej i dowiedz się!


Lubisz książki postapokaliptyczne? A może uwielbiasz czytać zombie survivale? Chcesz wiedzieć więcej o powieści „Syndrom Riddocha”, której akcja rozgrywa się w Polsce przyszłości, a nie znalazłeś tu wystarczającej ilości materiałów? Zajrzyj na stronę wydawnictwa Dom Horroru oraz poszukaj wieści na moim profilu na Facebook’u! Zobaczysz więcej zdjęć promujących powieść „Syndrom Riddocha”, weźmiesz udział w konkursach z książkami do wygrania oraz dowiesz się kiedy rozegra się dalszy ciąg zombie postapokalipsy – czyli kiedy ukaże się drugi tom! Najświeższe wieści z prac pisarskich!

Skip to content