Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie.

Poznaj cykl Syndrom Riddocha i zanurz się w świecie przyszłości.

Syndrom Riddocha.
Tom pierwszy.
Lepszego świata nie będzie.​

wersja drukowana

Lubisz „Resident Evil“? Podobał Ci się „World War Z“? Kochasz klimaty w stylu „Więźnia Labiryntu“ i „Niezgodnej“? To książka dla Ciebie! Po trzeciej wojnie światowej nic nie jest takie, jak było. Modyfikacje genetyczne są na porządku dziennym. Technologia zastępuje człowieka. Tylko jedno nigdy się nie zmieni: żądza władzy absolutnej. Jesse, oślepiony w wyniku eksperymentu żołnierz tajnej jednostki Czyścicieli, wyrusza na z pozoru błahą misję. Ma odnaleźć Pierwszego – protoplastę nieumarłych. Zadanie okazuje się podstępem, na ulice wylegają hordy zombie, a przyjaciele stają się wrogami. Czy Czyścicielka wygra walkę z czasem? Czy pokona własne słabości? I w końcu: czy znajdzie tego, którego szuka cały świat?

Wydawnictwo: Dom Horroru
Data wydania: 03.2017
Nośnik: papier
Liczba stron: 230

audiobook

Zanurz się w świecie bez kolorów, który wojna pozbawiła moralności i etyki. Dzięki wszczepom i genetyce możesz stać się maszyną do zabijania. Dla własnej wygody, pieniędzy lub przekonań. Ale to będzie kosztowało – wolność, człowieczeństwo i wzrok. Tym miejscem władają Źli ludzie, a mrok i wilgotne podziemia miast skrywają bezwolne potwory – Zombie. Niezgrabnie, ale zadziwiająco skutecznie realizujące Cel. Razem z bohaterką – agentką Czyścicieli – przenieś się do przyszłości, w której to Polska ograła niewiernych sojuszników i stała się mocarstwem. Sprawdź przyjaciół, rusz do boju i znajdź Pierwszego, możliwą przyczynę końca świata.

Wydawnictwo: Audioteka
Data wydania: 12.2020
Nośnik: audiobook
Czas trwania: 7 godzin 43 minuty
Czyta: Marta Markowicz

Lubisz książki postapokaliptyczne? A może uwielbiasz czytać zombie survivale? Chcesz wiedzieć więcej o powieści “Syndrom Riddocha”, której akcja rozgrywa się w Polsce przyszłości, a nie znalazłeś tu wystarczającej ilości materiałów? Zajrzyj na stronę wydawnictwa Dom Horroru oraz poszukaj wieści na moim profilu na Facebook’u! Zobaczysz więcej zdjęć promujących powieść “Syndrom Riddocha”, weźmiesz udział w konkursach z książkami do wygrania oraz dowiesz się kiedy rozegra się dalszy ciąg zombie postapokalipsy – czyli kiedy ukaże się drugi tom! Najświeższe wieści z prac pisarskich!

Horror w telewizji śniadaniowej? Tylko jeśli jest to "Lepszego świata nie będzie"!

Skip to content