literatura | publicystyka

Targi Mody Poznań już w przyszłym tygodniu!

Już w przyszłym tygodniu odbędzie się kolejna edycja Targów Mody Poznań. Jest to wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego spotykają się przedstawiciele lokalnych sklepów z modą, dużych firm branżowych czy rodzinnych przedsiębiorstw. Łączy ich jedno: pragnienie odkrycia najnowszych trendów. Na miejscu będę też ja, jako przedstawicielka blogosfery.

Targi odbywają się w dniach 21-22 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku zaprezentują się firmy z Litwy, Hiszpanii, Francji, Pakistanu, USA, Włoch czy Wielkiej Brytanii. Dzięki temu uczestnik targów będzie mógł odkryć inspiracje z całego świata!

Targi Mody Poznań 2018 blog

Dużą atrakcją Targów Mody Poznań są polskie firmy. Zszerzone w projekcie Polska Moda zaprezentują ubrania i dodatki na najwyższym poziomie. To wspaniała inicjatywa, by promować naszych, rodzimych projektantów!

Targi to nie tylko stoiska, ale też pokazy mody. W tym roku na wybiegu swoje kolekcje zaprezentuje niemal 30 marek. Jestem bardzo ciekawa tego jak zainterpretowały trendy na najbliższy sezon. Wiemy, że modne będą fiolety, przezroczystości, do łask wraca kult marek… Ale moim absolutnym modowym hitem jest trend na czerwień od stóp do głów. Już nie mogę się doczekać prezentacji, w trakcie których odkryję nowe inspiracje.

Targi Mody Poznań 2018 blog
Targi Mody Poznań 2018 blog

Osoby dla których moda to nie tylko styl bycia, ale przede wszystkim praca, będą miały okazję wziąć udział w panelach dyskusyjnych. W ich trakcie eksperci porozmawiają na temat ekspozycji towarów w sklepie, sprzedaży internetowej czy marketingu.

To jak, z kim widzę się na tegorocznych Targach Mody Poznań? Jeśli jeszcze się wahasz – kliknij: www.targimodypoznan.pl po więcej informacji! Na pewno spodziewajcie się z mojej strony bogatej relacji na ten temat – a na Instagramie (KLIK!) zdjęć publikowanych na bieżąco.

Targi Mody Poznań 2018 blog

Wykorzystałam zdjęcia z zeszłorocznej edycji. Za ich udostępnienie dziękuję organizatorom.

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

shares
Skip to content