opinie | recenzje

Review #1 – eye base, Avon

Yesterday I had free day. So I decided to test eye base from Avon. I used one color of eyeshadow to get simply and expressive photos. It was eye shadow from Essence: good, but not the best. It’s important to testing cosmetics on not expensive, proffesional cosmetics. Essence – a lot of girls using it every day because is quite good and cheap. For me choice was obvious.

Wczoraj miałam wolny dzień! Zero nauki, zero pracy, totalny chill out. Pomyślałam więc, że skoro siedzę w domu, przetestuję bazę pod cienie z Avonu, którą mam od jakiegoś czasu. Użyłam do tego cienia z Essence. Dla mnie wybór był oczywisty – Essence to marka, którą bardzo często wybierają młode dziewczyny, ponieważ jest całkiem niezła, a przy tym – niedroga. Ważne jest przecież by bazę testować w połączeniu z kosmetykami o jakości dobrej, ale jednak nie najlepszej, bardzo drogiej i luksusowej.

It is really tiny, but efficient. When I opened base first time, I was thinking that is too dark (especially that I have really light skin). But when I puted it on my eyes, color completely “disappeared”. 
Pudełko jest maleńkie, ale wbrew pozorom baza jest naprawdę wydajna. Kiedy otworzyłam ją po raz pierwszy, bałam się, że będzie za ciemna, szczególnie, że mam bardzo jasną cerę. Na szczęście po nałożeniu okazało się, że kolor idealnie stapia się ze skórą i staje się niewidoczny.

Consistency is right: not too thin, not too thick. It’s easy to put it with brush, but with fingers too (I prefer fingers). I found only one minus: I love long nails and it’s not comfortable to put them in so tiny jar.

Konsystencja jest odpowiednia: nie za rzadka, nie za gęsta. Bardzo łatwo się bazę nakłada zarówno przy użyciu pędzelka, jak i po prostu palców (ja preferuję to drugie). Znalazłam tylko jeden minus: kocham naprawdę długie paznokcie, a wtedy wkładanie palców do tak malutkiego słoiczka jest strasznie niewygodne. 

I bought this base from catalog. I don’t like to buying Avon cosmetics from net etc. – I know trusted consultant and let it be. I don’t remeber price, but it was 10 or 20 PLN. Anyway – cheap.

Bazę kupiłam z katalogu. Nie lubię kupować kosmetyków Avonu z sieci czy innych źródeł – mam swoją zaufaną konsultantkę i niech tak zostanie. Nie pamiętam ceny – zapłaciłam albo 10 zł, albo 20 zł. Tak czy siak – tanio.

Left eye: base; right eye: without base. Differences can be seen at a glance.

Lewe oko przedstawia efekt z użyciem bazy; prawe – bez. Zdjęcia robiłam co godzinę.Różnice widać na pierwszy rzut oka!

My note: 5- (minus is for size). 
Moja ocena: 5- (minus za rozmiar).
For bigger photos, click on them right mouse button and check: open picture in new card/window.
Dla większych zdjęć, kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i wybierz: otwórz zdjęcie  w nowej karcie (lub coś podobnego).

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content