literatura | publicystyka,  niepełnosprawność,  przemyślenia,  technologia | programowanie

VamppiV na Patronite – treści specjalnie dla Ciebie!

Nie umiem się nudzić. Chwytam się wielu rzeczy, które mnie fascynują, kręcą, sprawiają, że życie staje się ciekawsze. Zawodowo zajmuję się pisaniem. Z jednej strony piszę książki – w tym roku ukazała się moja powieść “Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie” oraz leksykon stworzeń fantastycznych “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”. Z drugiej strony piszę kod – jako programistka robię gry, aplikacje użytkowe, czasem strony internetowe. Choć kocham te zajęcia, to nie potrafię zamknąć się w dwóch zawodowych dziedzinach. Dlatego, w wolnym czasie, piszę blogi. Na jednym dzielę się swoimi sesjami zdjęciowymi, a drugi – właśnie czytacie.

I z uwagi na tę swoją działalność influencera łamane przez blogera zdecydowałam się założyć profil na portalu Patronite! Czym jest Patronite?  Patronite to nowoczesna forma współpracy między artystami, blogerami itd., a ich odbiorcami. Odbiorca deklaruje się, że raz w miesiącu będzie za pomocą bardzo prostego systemu przelewał niewielką sumę pieniężną osobie, której działalność chce wesprzeć. Stawki zaczynają się od kilku złotych. W zamian za to dostaje dostęp do ekskluzywnych, limitowanych treści, na przykład specjalnej grupy na Facebook’u, pierwszych zapisków pisarza, możliwości wzięcia udziału w sesji zdjęciowej z blogerką i tak dalej. To świetne rozwiązanie, dla wszystkich tych, którzy chcą pokazać, że doceniają czyjąś pracę i jednocześnie chcą ją kształtować – patroni mogą swoim ulubieńcom sugerować tematy wpisów, inspirować do sesji, pomagać wybrać najlepszy content czy nawet dostawać pocztówki z różnych miejsc świata – wszystko zależy od tego czym dana osoba się zajmuje i jakie nagrody za wsparcie wyznaczy.

Oto progi, które dostępne są na moim koncie:

A może trafiłeś tutaj przez przypadek i czytasz ten post, choć nie wiesz kim jestem? Nie ma sprawy, już mówię parę słów! *** Nazywam się Sylwia Błach, a w sieci jestem znana jako VamppiV. Funkcjonuję w wielu różnych światach i chcę Cię zabrać w podróż po nich! Zapnij pasy – to będzie jazda bez trzymanki.   Jestem pisarką, autorką pięciu książek grozy i kilkunastu opowiadań. Niedawno wydałam powieść “Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie” oraz leksykon strasznych stworów dla dzieci “Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”. Publikowałam w antologiach, zinach i czasopismach, w tym w “Pocisku” i “Bramie”. Moje teksty tłumaczone były na język czeski i angielski, a moją najnowszą powieść można znaleźć nawet w zakamarkach biblioteki w Taganrogu (Rosja!).  

    Fascynuje mnie strach i ludzka psychika. W moich historiach można znaleźć demony, potwory, upiory, ale też psychopatów i morderców. Kocham doprowadzać bohaterów do granicy szaleństwa! Dla najmłodszych piszę lekko i z poczuciem humoru, starszym serwuję dużą dawkę krwi, seksu i przemocy. Dla każdego fana grozy coś dobrego – niezależnie od wieku!   Pełną listę moich publikacji można znaleźć na moim blogu: Sylwia Błach – Rozkosze Umysłu. Tam też dzielę się informacjami o moich sukcesach, przemyśleniami na temat świata i wszystkim tym, co bliskie jest mojemu serduszku. Mówię o zarządzaniu czasem i motywuję do działania.   Po drugie: jestem blogerką! Oprócz wspomnianego powyżej bloga, prowadzę także bloga modowego VamppiV. To fantastyczna przygoda! Prezentuję swoje stylizacje, bawię się kontrastami i trendami. Pozowanie do zdjęć sprawia mi wiele przyjemności. Staram się publikować jak najlepsze treści, by inspirować. Udowadniam, że każda kobieta ma prawo czuć się dobrze we własnym ciele i świetnie wyglądać!    W 2016 roku bieliźniana marka Panache doceniła mnie za moje zainteresowania i podejście do życia, wybierając jedną z sześciu najbardziej inspirujących kobiet na świecie! To była niesamowita przygoda – sesja zdjęciowa w Londynie, pojawienie się na plakatach na całym globie, a potem udział w polskiej kampanii promującej samobadanie piersi.   

   To wszystko doprowadziło mnie do działalności społecznej. Pracując przez wiele lat przy konkursie Miss Polski na Wózku i sama zmagając się z problemami związanymi z niepełnosprawnością, zrozumiałam, że to w jakim świecie żyję, zależy ode mnie. Działam aktywnie próbując uczynić świat lepszym! Brałam udział w debacie dotyczącej konwencji ONZ o prawach kobiet z niepełnosprawnościami, pracowałam w integracyjnej agencji modelek, nadzorowałam projekty promujące samorozwój. Jako pisarka, blogerka i działaczka występowałam zarówno na konwentach, jak i targach czy w szkołach, dzieląc się swoim doświadczeniem i motywując! Życie jest za krótkie, by nie czerpać z niego pełnymi garściami. Na blogu piszę o problemach dnia codziennego, o podróżowaniu na wózku i barierach – zarówno mentalnych, jak i architektonicznych – z którymi się spotykam.   

    Zawodowo związana jestem z programowaniem. Jestem autorką gry “Snowman: Revenge” na Androida, brałam też udział w innych projektach. Studiuję na Politechnice Poznańskiej na studiach doktoranckich i interesuję się sieciami społecznościowymi. Uczę ludzi jak robić strony www i pracuję przy produkcji niezależnych gier komputerowych. ***   Gorąco zapraszam na mój profil na Patronite! Jeśli zechcesz wesprzeć moją działalność i otrzymać w zamian specjalne treści – nie zastanawiaj się dłużej, wejdź pod LINK – Sylwia VamppiV Błach Patronite – i zobacz co mam dla Ciebie!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content