Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Zostań swoim copywriterem – warsztaty w Poznaniu

Patrzysz na te słowa i odruchowo je czytasz. Prawda? Jesteś coraz dalej, przechodzisz do kolejnych linii zaintrygowana co chcę Ci przekazać. Dajesz się wciągnąć. Słowo pisane, tekst, litery – nasz mózg przetwarza je odruchowo. To one stanowią esencję Internetu. Nawet przeglądając śmieszne koty, czytamy: podpisy, dymki, komentarze. Chcę Cię zaprosić na najbliższą Rozwijalnię Kobiet – w jej trakcie poprowadzę szkolenie z posługiwania się słowem pisanym w social mediach.

Już w środę 18 września o godzinie 18.00 spotkamy się w Hotelu Lavender na kolejnej Rozwijalni Kobiet. Tym razem temat to „Zostań swoim copywriterem – pisz skutecznie w social mediach!”. Informacje o biletach znajdziesz tutaj: bilety na warsztaty z copywritingu Rozwijalni Kobiet.

Zostań swoim copywriterem – czego się nauczysz?

W trakcie warsztatów skupię się na tworzeniu treści do Internetu. Jednak nie daj się zmylić – to nie będzie tylko pisanie tekstów reklamowych. Podzielę się z Tobą całym swoim pisarskim doświadczeniem. Opowiem zarówno o tworzeniu tekstów na Facebook’a i Instagrama, jak i na bloga. Pokażę na czym się skupić pisząc teksty sprzedażowe, ale podzielę się też sztuczkami na przyciągnięcie uwagi, gdy chcesz budować rozpoznawalność marki. Dowiesz się jak pisać na bloga tak, by chcieli Cię czytać nie tylko ludzie, ale też wyszukiwarki. Zahaczymy o creative writing i zdradzę Ci moje sposoby na kreatywność, techniki, które stosuję, gdy muszę napisać na dany temat. Opowiem o słowie, jego sile i wartości.

Kim jest Sylwia Błach?

Jeśli trafiłaś tu z mojego fanpage’a, odpowiedź na to pytanie może wydawać Ci się oczywista. Jednak jestem pewna, że nie wiesz wszystkiego. A jeśli trafiłaś tu, bo szukasz ciekawych warsztatów w Poznaniu, wtedy na pewno chcesz wiedzieć kim jest ta dziewczyna, która twierdzi, że podzieli się z Tobą wiedzą.

Nazywam się Sylwia Błach i jestem pisarką, dziennikarką, blogerką. Mam na koncie pięć książek, w tym najnowsze horror postapokaliptyczny „Syndrom Riddocha” i leksykon stworzeń fantastycznych „Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”. Swoją przygodę z pisaniem zaczynałam w dzieciństwie, tworzenie tekstów było dla mnie tak naturalne jak oddychanie.

Fanpage’a prowadzę od około dziesięciu lat. Pierwszą książkę wydałam w wieku 18 lat. Wtedy też zaczęłam zarabiać na pisaniu. Choć teraz zawodowo zajmuję się programowaniem, to przez lata pracowałam jako copywriter. Pisałam teksty na strony www, od bajek dla dzieci przez opisy do sklepów erotycznych. Tworzyłam historie, ale też teksty skupiające się na pozycjonowaniu.

Teraz weszłam na kolejny poziom twórczego rozwoju i zajmuję się dziennikarstwem. Piszę dla magazynu „Integracja” oraz dla „Moda w Polsce”. Co jakiś czas publikuję w innych miejscach, a regularnie piszę teksty na stronę, którą właśnie czytasz. Moje opowiadania były tłumaczone na język czeski i pojawiały się między innymi w takich magazynach jak „Pocisk”.

Słowo to moja broń i moja przyjaciółka. Wiem, jak się nim posługiwać i tą wiedzą chcę się z Tobą podzielić.

Mało? Nie czujesz się przekonana?

Obejrzyj wywiad, którego udzieliłam Ani Diller z Rozwijalni Kobiet. Mam nadzieję, że to Cię przekona! Do zobaczenia w środę!

Czy to będą najlepsze warsztaty pisarskie w Poznaniu? Przyjdź, to się przekonasz.

Leave a Comment

Skip to content