literatura | publicystyka

Złoty Kościej 2013 – głosujemy!

Złoty Kościej 2013 to wyjątkowy plebiscyt organizowany przez Kostnicę. Przez ostatnie kilka tygodni każdy miał okazję zgłosić swoją nominację w jednej z sześciu kategorii. Natomiast od wczoraj można głosować… Do czego chciałabym Was gorąco zachęcić!

Wśród nominacji znajdziemy dwie antologie, w których brałam udział oraz dwa świetne młode wydawnictwa, z którymi mam okazję współpracować i o których mogę powiedzieć tyle – zasługują na to wyróżnienie!

I tak:
W kategorii HORROR mamy “Zombiefilię” i “Gorefikacje”.
W kategorii WYDAWCA – “Studio Truso” (odpowiedzialne za “Księgę Wampirów”) i “Horror Masakrę” (odpowiedzialną za zin “Horror Masakra”, zin “Krypta”, pewną antologię, o której wkrótce zacznę mówić…).

 

Gorąco namawiam Was do wspierania projektów, w których brałam udział. A jeśli macie inne typy – też dobrze, niech wygra najlepszy! Tylko polecam jedno: głosujmy na Polaków. Pokażmy, że też mamy zdolnych młodych autorów. Niech potencjalni wydawcy widzą, że chcecie czytać to co polskie – a jest nadzieja, że tym małym gestem poprawimy rynek, na którym ciągle zagraniczny horror wydaje się bardziej opłacalny od polskiego.

LINK ZE SZCZEGÓŁAMI

Głosujemy wysyłając maila na adres: kostnica1@kostnica.com.pl w tytule wpisując GŁOSOWANIE ZŁOTY KOŚCIEJ 2013, a w treści – nominowane tytuły, oczywiście 😉 W każdej kategorii można oddać tylko JEDEN głos, a wśród osób głosujących zostanie rozlosowana paka książek!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content