Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

„Boscy kochankowie” z „Kochankowie niedoskonali”

O miłości można powiedzieć wszystko i pewnie już prawie tyle o niej napisano oraz zaśpiewano. A jednak ludzie wciąż nie mają dość… Stanowi ona temat wiecznie żywy, bo cały czas rodzą się nowe, niczego nieświadome pokolenia, które muszą się na nią naciąć.

Niemniej o miłości można mówić banalnie, a można pójść w zupełnie innym kierunku, tam, dokąd nie zapuszcza się nikt o zdrowych zmysłach, choć w końcu niejeden ze złamanym sercem trafia… Lecz wtedy jest już zwykle za późno, żeby tak po prostu zawrócić. Trzeba najpierw zapłacić za swoje miłosne uniesienia.

W świecie pełnym komedii romantycznych, walentynkowych serduszek i pluszowych misiów pojawia się spojrzenie na miłość od tej drugiej strony – gdzie jedyna czerwień to krew, romantyczne bywają najwyżej tragedie, a czekoladki są przepełnione goryczą. Lecz to podejście nie jest wcale mniej prawdziwe. Gorzej… Jest prawdziwe o wiele bardziej.

Grupa zrywających ze schematami pisarzy oraz rysowników przygotowała dla was szesnaście nastrojowo ilustrowanych opowiadań, zabierających Was w emocjonalną podróż przez różne krainy i epoki – także te mające dopiero nadejść. Znajdziecie tutaj zarówno young adult, obyczaj oraz erotykę, jak i szeroko pojętą fantastykę – w tym sci-fi i romans paranormalny.

Gwarantujemy Wam, że wrócicie z tej wyprawy o wiele bogatsi, niż wyruszyliście. I z paroma nowymi bliznami na sercu… Które być może podpowiedzą Wam, jak nie kochać. Lub przynajmniej – jeśli już naprawdę będziecie musieli tego spróbować – jaka bywa cena za taką miłość.

„Autorzy zbioru uwodzą czytelnika swoimi opowieściami, wywołując w nim sinusoidę uczuć, zaś poruszające ilustracje jeszcze wzmacniają ten efekt. Każdą emocję – czy to pozytywną, czy negatywną – odczuwamy niemal fizycznie, a niektóre opowiadania pozostawią w Was ślad na zawsze. Książka do zakochania się. Gorąco polecam!” – Ewa Pirce (autorka bestsellerowych powieści young adult)

"Kochankowie niedoskonali"

Wydawnictwo:

Wieża Czarnoksiężnika

Data wydania:

2020

Nośnik:

papier

ISBN:

978-83-947567-1-0

Liczba stron:

484

Redakcja:

Eryk Edwardsson, Maciej Szymczak

Autorzy:

Sylwia Błach, Brudnopis, Tomasz Czarny, Krzysztof T. Dąbrowski, Eryk Edwardsson, Piotr Ferens, Michał Grabowski, Dariusz S. Jasiński, Agnieszka Nosek, Justyna Przystawska, Katarzyna Skrzyńska, Anna Sobkowiak, Mateusz Stypułkowski, Maciej Szymczak, Dominika Tomczak, Marzena “Gebene” Woźniak Gatunek: young adult, romans paranormalny, fantasy, sci-fi, horror, erotyka

Gatunek:

young adult, romans paranormalny, fantasy, sci-fi, horror, erotyka

Gdzie kupić?

Chcesz wiedzieć więcej o moich książkach? A może chcesz bym przyjechała do Ciebie na spotkanie autorskie?

Skip to content