Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Szkolenia i wykłady technologiczne

— Uczę programowania, tworzenia stron www i pokazuję swoją ścieżkę kariery.

Jak szkolę innych?

Bez wiedzy i rozwoju człowiek umiera. Uwielbiam dzielić się wiedzą z innymi — zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi. Prowadzę warsztaty, szkolenia i wykłady, zarówno online, jak i na żywo.

W 2022 roku zostałam wyróżniona przez Forbes Women jako jedna z kobiet w biznesie, które warto obserwować.

Dotychczas prowadziłam między innymi szkolenia z tworzenia stron www, webinary o pierwszej wizytówce w internecie, szkolenia z podstaw WordPress, zajęcia dla dzieci z wirtualnej rzeczywistości itp.

Zorganizuję dokładnie to, czego potrzebujesz. Odezwij się do mnie, a porozmawiamy o warsztatach programistycznych, bootcampach technologicznych i szkoleniach z social mediów.

czego możesz się ode mnie

nauczyć?

html5 i css3

…czyli jak zrobić stronę www! Uczyłam różnorodne grupy, od kilkunastoosobowych po kilkutysięczne! Celem warsztatów zawsze jest stworzenie swojej pierwszej prostej strony wizytówki.

Unity3D i gry komputerowe

Moją inżynierkę napisałam w Unity3D – silniku do tworzenia gier. Gry komputerowe kochałam od najmłodszych lat i gdy rozpoczęłam studia informatyczne, wiedziałam, że chcę tworzyć gry i uczyć tego innych.

Social media

Facebook, Instagram, TikTok, Twitter – w gąszczach social mediów można zabłądzić! Niestety, nikt z nas nie może ignorować jej siły. Czy to masz stronę www, czy tworzysz grę, a może kreujesz markę osobistą – potrzebujesz ich.

WORDPRESS DLA KAŻDEGO!

Wiele stron w Internecie stoi na WordPressie – moja też! WordPress to CMS czyli system zarządzania treścią, dzięki któremu w łatwy sposób można zrobić stronę www lub sklep.

inne technologie

Na studiach doktoranckich prowadziłam zajęcia z DirectX 11, na konferencjach miałam wykłady o sztucznej inteligencji, wirtualnej rzeczywistości czy dostępności gier dla osób z niepełnosprawnościami. Żadnego tematu się nie boję!

najciekawsze wykłady i szkolenia, które

prowadziłam:

Na zlecenie Future Collars (dawniej: Coderstrust) prowadziłam trzymiesięczny bootcamp programistyczny, w trakcie którego kursantki przebranżawiały się w kierunku tworzenia stron www z wykorzystaniem WordPressa.

Na terenie Politechniki Warszawskiej, we współpracy z Future Collars prowadziłam warsztaty z tworzenia stron www z wykorzystaniem HTML i CSS. Przedstawiłam teorię, a następnie uczestnicy mogli zrobić swoją pierwszą stronę-wizytówkę.

W trakcie MSI Dragon University 2015 prezentowałam studentom Politechniki Poznańskiej silnik do tworzenia gier Unity3D.

Przeprowadziłam dwudniowe warsztaty dla kobiet 50+, w trakcie których wyjaśniałam do czego służą social media i jak osiągnąć w nich sukces.

W trakcie Nocy Naukowców, wraz z kołem naukowym Ruchu Projektantów Gier, poprowadziliśmy warsztaty praktyczne z wirtualnej rzeczywistości. Dzieci miały okazję zrobić własne okulary VR i przenieść się do wirtualnej rzeczywistości!

W trakcie hackatonu Hacktoberfest 2018 miałam przyjemność podzielić się swoją wiedzą o podstawach sztucznej inteligencji.

W trakcie studiów doktoranckich przez jeden semestr prowadziłam zajęcia warsztatowe z grafiki komputerowej, skupiając się na programowaniu w C++ i DirectX11.

Nieważne, czy mowa o tworzeniu gier, czy robieniu stron www — zaproponuję szkolenie szyte na miarę. Napisz do mnie!

Skip to content