Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

„Trzy lata strachu”

„Trzy lata strachu” to wyjątkowa antologia podsumowująca ostatnie lata literackiej działalności Sylwii Błach. Najlepsze teksty i jedno premierowe opowiadanie zostały zebrane razem, by zabrać na wycieczkę w głąb szaleństwa… Odważysz się?

“Gratuluję Autorce, gratuluję, gdyż takie odruchy i uczucia przywróciły mi wiarę w po pierwsze mój system nerwowy (że wciąż działa i że nie jestem maszyną) oraz wiarę w ludzkie możliwości literackie. A Sylwia Błach ma możliwości literackie spore i w tekstach owych wyczuwalne. Stąd ten obuch na łbie moim. Dodam, że znam te teksty, gdyż miałam okazję je czytać tam, gdzie oryginalnie były publikowane. Ale, ale zebrane w jedno miejsce nabrały jakby innego wymiaru. Powiewu nowości nabrały, że hej. Czytałam te wszystkie teksty jakby po raz pierwszy. Gdybym była młodsza napisałabym – czytałam te opowiadania z wypiekami na twarzy, zupełnie jak dziewica. Oczywiście, oczywiście… mam kilka moich faworytów… wielkim sentymentem darzę „Falowanie”, jak również drżąco westchnęłam podczas czytania tekstu zatytułowanego „Restart umysłu”. Coś pięknego. Coś smacznego.”

Magdalena Maria Kałużyńska
“Ymar”, “Alvethor – Białe Miejsce”

Gdzie kupić?

"Trzy lata strachu" - wydanie I, 2015, Horror Masakra

Wydawnictwo:

Horror Masakra

Data wydania:

2015

Nośnik:

papier

Liczba stron:

230

Gdzie kupić?

Nakład oficjalnie wyprzedany, dostępna tylko z drugiej ręki.

"Trzy lata strachu" - wydanie II, 2021, Estymator

Wydawnictwo:

Estymator

Data wydania:

2021

Nośnik:

e-book

Liczba stron:

59

Gdzie kupić?

Jesteś ciekaw, co recenzenci mówią o książce "Bo śmierć to dopiero początek"? Kliknij wybrane tytuły, by przeczytać recenzje:

Chcesz wiedzieć więcej o moich książkach? A może chcesz bym przyjechała do Ciebie na spotkanie autorskie?

Skip to content