Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

„Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory”

Potwory od zawsze towarzyszyły człowiekowi. Przewijały się w mitologii, pojawiały w opowiadaniach czy na kartach powieści. Budziły strach, ale też często fascynację, tak różne były od wszystkiego, co ludziom znane.

Sylwia Błach w lekki i przystępny sposób opowiada o istotach z mitologii, legend miejskich i podań. Po każdym rozdziale prezentuje swój mistrzowski kunszt pisarski za pomocą drabbli, czyli krótkich opowiadań składających się dokładnie ze stu słów. Drabble znajdujące się w książce to zabawne historyjki z potworem w roli głównej.

Przy okazji pierwszego wydania książki „Wampiry, upiory, potwory i inne nieziemskie stwory” ogłaszamy modę na drabble mając nadzieję, że książka sprowokuje czytelników do redagowania własnych tekstów.

Na szczególną uwagę zasługują przepiękne ilustracje autorstwa Pauliny Daniluk, które doskonale uzupełniają tekst. Choć niekiedy żyją one własnym życiem, zachwycają starannością kreski, oszczędnością kolorów i różnorodnością stylów.

Gdzie kupić?

Wydawnictwo:

Albus

Data wydania:

2017

Nośnik:

papier / ebook / audiobook

Liczba stron:

136

Człowiek jest miarą wszystkich rzeczy. Istniejących, że istnieją i nie istniejących, że nie istnieją.
Protagoras z Abdery

Jesteś ciekaw, co recenzenci mówią o książce "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory"? Kliknij wybrane tytuły, by przeczytać recenzje:

Zobacz klip i wysłuchaj piosenkę promocyjną książki "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory"

Wysłuchaj audycji w Studiu Grozy

Chcesz wiedzieć więcej o moich książkach? A może chcesz bym przyjechała do Ciebie na spotkanie autorskie?

Skip to content