literatura | publicystyka

Bezwzględnie zakochani – nowe opowiadanie w czasopiśmie POCISK

blog o książkach młodzieżowych
“Pocisk” to czasopismo kryminalno-literackie, którego poczynania śledzę od pierwszego numeru. Już jako nastolatka fascynowałam się kryminologią i kryminalistyką. Pamiętam wieczory zbrodni na Discovery Channel, które oglądałam z mamą i niecierpliwe wyczekiwanie na najnowszy odcinek uwielbianego przeze mnie “Columbo”. Wraz z wiekiem repertuar seriali się zmieniał: odcinki CSI znałam na pamięć, bujałam się w doktorze Reidzie z “Zabójczych umysłów”, a “Kości” oglądam do tej pory. Zresztą moja miłość do horroru mocno jest związana z zainteresowaniami kryminalistycznymi – jakkolwiek o duchach, zombie czy innych potworach pisać i czytać lubię, tak moim głównym konikiem zawsze były chore umysły. Zachwycałam się i “Kolekcjonerem kości”, i “Siedem”, i “Piłą”. I choć kryminały to pełną gębą, w klimacie blisko im do grozy najwyższej jakości.
Dlatego tak mocno ucieszyłam się, gdy na rynku pojawiło się czasopismo realizujące moją potrzebę mrocznych, strasznych i prawdziwych opowieści!

Najnowszy numer czasopisma “Pocisk” (marzec-kwiecień 2017) poświęcony jest kobietom mścicielkom. Znajdziecie w nim dwa opowiadania poruszające temat damskiej zemsty. I każde spostrzegawcze oko już zapewne dostrzegło, że jednym z opowiadań jest mój tekst “Bezwzględnie zakochani”. Jest to historia szaleństwa i choroby. Prawdziwej miłości, która jest swego rodzaju grą. Prowadzi nas krętymi ścieżkami, a gdy osiągamy cel, nie zawsze… Zresztą, kto ciekaw, niech biegnie do kiosku i sam przeczyta!
blog o książkach młodzieżowych
Oprócz mojego tekstu na ponad stu stronach znajdziecie wywiady, fragmenty książek i reportaże – wszystko to dotyczące zbrodni. W krótkim wywiadzie dowiecie się dlaczego Nesbo porównuje pisanie do seksu, kilka stron dalej zjecie kolację z diabłem, przeczytacie o wspaniałej katastrofie i zrobicie sobie… przerwę od kryminału.
Zaintrygowani? Jeśli tak zapraszam do kiosków po najnowszy numer czasopisma “Pocisk”. A kto już czytał moje opowiadanie pt. “Bezwzględnie zakochani” niech koniecznie podzieli się ze mną wrażeniami!
blog o książkach kryminalnych
blog o książkach kryminalnych
blog o książkach kryminalnych
blog o literaturze kryminalnej
blog o literaturze kryminalnej
sylwia błach opowiadania
sylwia błach opowiadania

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content