literatura | publicystyka

Człowiek Roku Gniezno 2016 – nominacja

Raz do roku, w województwie wielkopolskim, wybierany jest Człowiek Roku. Jest to osoba, która wyróżnia się społecznie, charytatywnie czy też kulturalnie. Nagrodą jest wyróżnienie Tulipan Głosu Wielkopolskiego, które przyznawane jest wyłącznie w wyjątkowych okolicznościach. 
Z dumą i radością informuję, że w tym roku zostałam do wspomnianego konkursu nominowana. Z całego serca dziękuję za to wyróżnienie. O tym, kto z etapu powiatowego przejdzie do etapu kolejnego – wojewódzkiego – zadecydują wszyscy, ktorzy mają telefon komórkowy i zechcą wysłać SMSa na swojego kandydata. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie minimum stu głosów.
Aby zagłosować na mnie należy wysłać SMS o treści CZR.36 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT). Poniżej przedstawiam oficjalną notkę na mój temat zaprezentowaną na stronie konkursu:

W marcu Sylwia brała udział w Panache Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna – to prestiżowy, ogólnoświatowy konkurs. Wśród kandydatek z Polski, Sylwia jako jedyna się zakfalifikowała do finału konkursu, który odbył się we wrześniu br. w Londynie. Nagrodą w konkursie była profesjonalna sesja fotograficzna, w której Sylwia promowała produkty znanej marki bieliźnianej – Panache. Poprzez swoje nieprzeciętne zainteresowania i niesamowicie odważne działania łamie wszelkie stereotypy.

Raz jeszcze wszystkich zachęcam do oddania głosu na mnie i dziękuję za nominację, która sama w sobie jest wyjątkowym wyróżnieniem!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

shares
Skip to content