Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

„Gorefikacje II” już na Wydaje.pl !!!

Tomasz Czarny lubi zaskakiwać… Tego jednak nikt się nie spodziewał.

Dziś w nocy ukazały się „Gorefikacje II tom pierwszy”! Tak, dokładnie, darmowy ebook, którego zapowiedź miałam zamiar dzisiaj napisać, jest już do ściągnięcia z wydaje.pl, na ponad tydzień przed przewidywaną premierą!

Gdy tylko to zobaczyłam – pobiegłam po kawę i siadłam do lektury. I powiem wprost: od kilku godzin nie mogę się oderwać. Nie znałam poszczególnych opowiadań wcześniej, ale teraz z czystym sumieniem stwierdzam: to naprawdę mocna rzecz! Jestem już po lekturze kilku tekstów, zabieram się za kolejne, i przy każdym pieję z zachwytu. Dziś co prawda u Czarnego widziałam komentarz, którego autor twierdził, że twierdzenie, że książka jest dobra, nie jest szczególnie zachęcającą formą promocji. Ponoć powinnam stworzyć historię o tym jak lektura „Gorefikacji II” rozryła mózg kilku osobom… Może i tak. Ale spieszę się – ebook czeka w zakładce obok, a ja nie mam natchnienia by tworzyć teraz wymyślne opowieści. Wierzę więc, że moja szczera opinia podziała na Was lepiej niż kilkustronicowa produkcja o tym kto po lekturze tych tekstów trafił do psychiatryka. A byłoby o czym pisać 😉

W antologii znajdziecie teksty:
Wstęp i podziękowania Tomasz Czarny
Przedmowa Edward Lee
Strzępy skóry Krzysztof Maciejewski
Nisza Tomasz Czarny
Duchy wilków Charlee Jacob
Stroboskopy Marek Grzywacz
Fundacja Hackenholta Łukasz Radecki
Dritifilia Edward Lee
Umysł mordercy Sylwia Błach
Ibidem II Paweł Mateja
Palce lizać Dawid Kain
Martwa dziewczynka na poboczu John Everson
Ureu Hydroxynerum Tomasz Siwiec
Klisze Ryan Harding
Oto ciało moje! Krzysztof T. Dąbrowski
Pierdolić to Grzegorz Gajek
Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów Karol Mitka
Wodnik Rafał Kuleta

Jeśli ktoś oczom nie wierzy, to powiem tylko tyle: tak, dobrze widzisz! Najwięksi zagraniczni piewcy hardcore horroru występują na kartach tuż obok najlepszych polskich autorów! 
„Gorefikacje II tom pierwszy” znajdziecie TUTAJ w formatach epub, mobi, pdf.
I uprzedzam – to lektura dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach (a właściwie żołądkach). Czytajcie, rozszarpujcie na strzępy i dzielcie się ochłap… to jest, wrażeniami!

9 komentarzy

Leave a Comment

Skip to content