Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Spotkanie autorskie w Bibliotece w Zagórowie – już dzisiaj!

To już dzisiaj – spotkanie autorskie ze mną. Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszam do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Zagórowie (niedaleko Słupcy).

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.30. Tradycyjnie opowiem o tym dlaczego piszę, po co piszę i co sprawia, że ten dziwny zawód jest tak fascynujący. Będzie czas na dyskusje, ploteczki, a także wymianę poglądów… Wedle uznania 🙂

LINK do wydarzenia na fejsie.

Oficjalny opis:

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Zagórowie zaprasza na spotkanie z Sylwią Błach, młodą autorką literatury grozy.

Spotkanie odbędzie się 3 listopada o godz. 17:30 w naszej bibliotece. Serdecznie zapraszamy!

O bohaterce spotkania:
Sylwia ma zaledwie 23 lata i na koncie dwie własne książki: debiutancki zbiór opowiadań „Strach” (2010) oraz powieść „Bo śmierć to dopiero początek” (2012). Jej opowiadania ukazywały się dotąd również w kilku książkowych antologiach, m.in. „Gorefikacje”, „Zombiefilia”, „Księga wampirów”, „Oblicza grozy”.

Autorka publikuje także w „zinach” oraz na internetowych serwisach literackich, poświęconych tematyce fantastyki, grozy oraz kryminału. Są to m.in. Qfant, Ex Fabula, czy NiedobreLiterki . Wkrótce premiera kolejnej książki, będącej podsumowaniem ostatnich lat twórczości Sylwii. Antologia ukaże się pod tytułem „Dwa lata strachu”.

Sylwia Błach to z wykształcenia programistka, świeżo upieczona inżynier informatyki. Fascynuje ją zarówno życie jak i śmierć, co znajduje odzwierciedlenie w samej jej twórczości oraz zainteresowaniu klasycznym wampiryzmem. Jej wielką pasją jest także literatura ( czyta namiętnie nie tylko autorów grozy), kryminologia oraz moda alternatywna.

Wnioski z obserwacji życia, uwagi o paradoksach niepełnosprawności w Polsce oraz wiele ciekawostek związanych z pasjami, Sylwia Błach zamieszcza na swoich dwóch blogach: Rozkosze Umysłu (http://sylwiablach.blogspot.com/ ) oraz VamppiV – fashion & makeup (http://vamppiv.blogspot.com/ ).

Zajrzyjcie koniecznie!


Czujcie się zaproszeni 🙂 Do zobaczenia!

Leave a Comment

Skip to content