Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Wesprzyj Horror na Roztoczu!

Projekt „Horror na Roztoczu 2 – Insomnia” – wystartował!

Tak, dokładnie, moi mili – to właśnie ta antologia, do której pisałam ostatnio opowiadania (i o fakcie których pisania tutaj wspominałam). W środku znajdziecie aż dwa moje teksty! Co więcej: teksty owe tworzyłam według skryptu, można więc powiedzieć, że pierwszy raz pojawiam się jako współautor. Tyle frajdy i nowych doświadczeń! 
To dla mnie. A co dla Was?
Do wyboru, do koloru: antologia, ebook, spotkania z autorami… Tak, tak, dobrze czytacie – projekt możecie wesprzeć na PolakPotrafi.pl, a co za tym idzie – wybrać sobie jedną z nagród. Twoje nazwisko w książce? Spotkanie ze mną na pizzy? Czemu nie – to wszystko jest możliwe!
Gorąco zachęcam do dokładnego prześledzenia szczegółów dotyczących projektu na jego stronie: KLIK! i co za tym idzie – do jego wspierania. Każda złotówka ma znaczenie – to nie banał, a faktów stwierdzenie. Równie cenne jest udostępnianie informacji o projekcie. 
Stwórzmy tę książkę – razem! Bo polak potrafi!
a ja, jako że z gadania promocyjnego nie jestem mocna, zamykam jadaczkę i życząc Wam udanego weekendu zachęcam raz jeszcze do KLIK!nięcia w wolnej chwili 😉
 

2 komentarze

Leave a Comment

Skip to content