literatura | publicystyka

“Bezwzględnie zakochani” w Audiotece w ramach “Antologii polskiej grozy”

Polski horror rośnie w siłę, a ja jestem dumna, że mam w tym swój udział. Od niedawna na Audiotece – portalu z audiobookami – dostępna jest “Antologia polskiej grozy”, czyli zbiór tekstów grozy najciekawszych polskich autorów. Wśród nich pojawiłam się i ja z moim opowiadaniem “Bezwzględnie zakochani”.

To już druga moja współpraca z Audioteką. Pierwsza publikacja miała miejsce na początku roku i wywołała we mnie niemałe emocje. Oto właśnie spełnia się marzenie – opowiadania, które tworzę, zostają nagrane przez profesjonalnych lektorów i przedstawione szerszej publiczności. Wtedy chodziło o tekst “Pośród drzew”, opublikowany w ramach cyklu “Słowiańskie koszmary”. Klikając tutaj dowiesz się więcej.

Antologia polskiej grozy

Dziś świętuję kolejną publikację. “Bezwzględnie zakochani” to opowieść o pokręconej miłości, historia o szaleństwie, chorobie i walce z mroczną stroną człowieka. To audiobook pełen pragnień, ale też odrzucenia – emocje mieszają się z drastycznymi opisami, a historia okazuje się być zupełnie inna, niż na początku się wydaje…

Tekst “Bezwzględnie zakochani” premierowo pojawił się w magazynie “Pocisk” w 2017 roku. Dziś wchodzi na kolejny poziom i zostaje nagrany przez największą w Polsce firmę zajmującą się audiobookami – Audiotekę. Naprawdę się cieszę i trochę w to nie wierzę.

KLIKNIJ W OKŁADKĘ, BY POSŁUCHAĆ

Gorąco Cię zachęcam do zapoznania się z moimi tekstami – dla mnie jako pisarki jest bardzo ważne, by ludzie mnie czytali i słuchali moich tekstów. Każda osoba, która poświęci kilkadziesiąt minut na odsłuch przybliża mnie do mojego marzenia – życia z pisania. Dlatego jeśli masz konto na Audiotece i lubisz dobry horror lub po prostu lubisz mnie – wpadnij i zapoznaj się z nagraniem. A jeśli nie masz – możesz je założyć klikając tutaj. Pierwsze dwa tygodnie są gratis, więc nic nie ryzykujesz, a zyskujesz dostęp do naprawdę wartościowych nagrań. Nie tylko moich, ale też szeregu fantastycznych polskich pisarzy.

“Bezwzględnie zakochani” Sylwia Błach – kliknij tutaj, by posłuchać!

Jeśli podoba Ci się ten tekst, proszę podziel się ze znajomymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Chcesz być na bieżąco z nowościami na mojej stronie?


Maila dostaniesz maksymalnie raz w tygodniu, zwykle rzadziej! Przyślę Ci informacje o najnowszych
wpisach i artykułach, podzielę się wiedzą lub poinformuję o konkursie. Zero spamu, same konkrety,
byśmy zawsze mogli być w kontakcie!

Zamknij okno

shares
Skip to content