Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Charytatywny pokaz Agnieszki Jaworskiej

Już w tę niedzielę pokaz mody organizowany przez projektantkę Agnieszkę Jaworską! Na wybiegu pojawią się modelki z agencji Butterfly Agency Models – w tym ja. Już nie mogę się doczekać, będzie się działo! Poniżej – oficjalna informacja prasowa. Czujcie się wszyscy zaproszeni! I trzymajcie za mnie kciuki 😉

 Charytatywny pokaz mody Agnieszki Jaworskiej: MODA – PASJA – ZMIANA już w tę niedzielę!


W trakcie pokazu zostaną zaprezentowane przygotowane przez projektantkę kreacje. Na wybiegu zobaczymy m.in. modelki z klubu Saab Team (który jest organizatorem przedsięwzięcia) czy z Butterfly Agency Models. Wśród modelek pojawią się zarówno dziewczyny pełnosprawne, jak i na wózkach.

Agnieszka Jaworska, główna pomysłodawczyni i organizatorka pokazu, o powodzie do zorganizowania tak niezwykłego przedsięwzięcia, mówi:

„Jestem miłośniczką wyjątkowej marki motoryzacyjnej SAAB i postanowiłam połączyć moją pasję i codzienną prace stylistki-projektantki w jednym. Dodatkowym bodźcem było uczestnictwo w Konferencji „Aktywna Kobieta” organizowanej przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, gdzie miałam możliwość spotkać Piękne Kobiety (również te z niepełnosprawnościami), zainteresowane modą i kształtowaniem wizerunku.

SAAB TEAM POZNAŃ czyli grupa zrzeszająca miłośników marki Saab spotyka się raz w miesiącu na tzw. spotach w różnych lokalizacjach, wspólnie podejmując różne aktywności. Uznałam, że mogłabym uświetnić jedno z takich spotkań pokazem swojej kolekcji. Zaprosiłam modelki zrzeszone w agencji Butterfly Agency Models (Fundacja Jedyna Taka) oraz inne piękne kobiety, które zechciały wziąć udział m. in. z SAAB TEAM POZNAŃ. Wydarzenie będzie okazją do spotkania różnych środowisk, wymiany myśli i opinii, przełamania pewnych stereotypów m. in.: dotyczących osób niepełnosprawnych, ale też dotyczących kobiet, które interesują się motoryzacją i mężczyzn, których żywo interesuje moda.

W tym dniu odbędzie się również licytacja przedmiotów związanych z motoryzacją i modą. Dochód zostanie przekazany na cele charytatywne.”

Wszystkie osoby gorąco zapraszamy 26. kwietnia 2015 o godzinie 15.00 do 12 Sports Bar&Restaurant (Inea Stadion, ul. Bułgarska 17)!

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła TVP Poznań. Partnerzy: Fundacja Jedyna Taka, Butterfly Agency Models; Małgorzata Matelska – Glamour Salon: Makijaż; StudioSylwia: fotografia; Zaleski – kreator fryzur; OSA Nieruchomości, Fundacja na rzecz zdrowia publicznego Dla Zdrowia, Wiraże, Michał Krzyżański, partner poligraficzny: ondre.pl; Kwiaty: Firma EDEN P.P.H.U.; Opieka fryzjerska: uczniowie Szkoły Fryzjerskiej przy Szkole Odzieżowej im. W. Reymonta w Poznaniu: Kacper Marczewski, Paweł Starzyński, Mateusz Michalski, Wiktoria Starzonek, Asia Szczepaniak, Roksana Pijakowska, Ania Noczkina, Asia Tomaszewska; Fundacja Rozenblat; OSA

Leave a Comment

Skip to content