Sylwia Błach

projekt i wykonanie: Sylwia Błach

Coraz bliżej Święta, coraz bliżej Święta…

Odliczanie rozpoczęte! Zostało dwa i pół tygodnia do Świąt! Dzisiejsza notka będzie więc krótka i konkretna. I radosna, przede wszystkim!

Co u mnie? Mnóstwo przygotowań. Trzeba w domu pomóc, posprzątać, ugotować… Ale trzeba też kupić prezenty, co osobiście uwielbiam!

Wczoraj zostałam Świętym Mikołajem w ogólnopolskiej akcji LINK do czego Was też gorąco zachęcam. Na liście każdy jest w stanie znaleźć drobiazg, na który go stać… A uśmiech, jaki dacie dzieciom, jest wart każdych pieniędzy.

Poza tym trzeba oczywiście kupić prezenty dla bliskich oraz znaleźć drobiazg dla wylosowanej osóbki z pewnego forum. Pierwszy raz biorę udział w wymianie prezentów z ludźmi, których znam praktycznie tylko z Internetu i przyznam, że to wyjątkowo ciekawe doświadczenie! I świetna zabawa.

Tak, tak, jestem dziś niesamowicie optymistycznie nastawiona do świata. Obdarowywanie ludzi, nawet drobiazgami, sprawia mi radość. Poza tym już niedługo wszyscy usiądziemy razem przy wigilijnym stole, złożymy sobie życzenia, odpoczniemy… Pozachwycamy skrzącym śniegiem za oknem i będziemy podziwiać błyszczącą choinkę. Nie mogę się doczekać… Tego spokoju, wyciszenia, piękna przebywania razem, bez myśli o tym, czego się nie zdążyło zrobić dziś i co trzeba nadrobić jutro.

Teraz więc Was pożegnam i zabieram się za obowiązki! Mam mnóstwo projektów do zrealizowania przed Świętami na uczelnię. I jeszcze muszę zrobić kilka kartek urodzinowych dla znajomych… I napisać opowiadania. Na razie ciiii, ale jeśli uda się ze wszystkim zdążyć, to jeszcze przed Świętami zaskoczę Was nowym, krótkim tekstem.

Ach, na koniec mam dla Was jeszcze jedną atrakcję (zapewne spora część widziała już na fanpage’u, ale może jednak nie każdy?). Wrzucam tu plakaty ze specjalnymi promocjami na moje książki. Czarny Mikołaj na Gwiazdkę! Może ktoś się skusi? 🙂

Zamówienia zbieram do 13.12.2012. Koszulki dostępne tylko męskie (tzn. bez wcięcia). Chętni piszcie na mail: sylwiavblach[malpka]gmail.com 😉

Leave a Comment

Skip to content